صندوق امداد کرمان افزون بر ۲۹ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرد

کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان از پرداخت ۲۹ میلیارد و ۳۶۳ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه توسط صندوق امداد ولایت کرمان در هشت‌ماهه امسال خبر داد.

یحیی صادقی روز شنبه با بیان اینکه صندوق امداد ولایت کمیته امداد نمونه بارز بانکداری اسلامی است افزود: ایجاد صندوق ضمانت آسان برای مددجویان کمیته امداد یکی از اقدامات مهم این صندوق است که در نظام اقتصادی کشور و توانمندسازی اقتصادی محرومان تأثیر بسیاری دارد.
وی ادامه داد: خدمت‌رسانی بی‌منت و آسان به مددجویان ضمن حفظ شأن و شخصیت آن‌ها یکی از اهداف اصلی این نهاد نیز است که در کنار آن پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، خارج از ضوابط پیچیده بانکی توسط صندوق امداد ولایت در دستور کار قرار دارد. 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان از پرداخت چهار هزار و ۹۹۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ ۲۹ میلیارد و ۳۶۳ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این استان در هشت‌ماهه گذشته امسال خبر داد و تصریح کرد: این تسهیلات در سرفصل اشتغال و خودکفایی، حمایتی و مسکن به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌ شده است.
وی افزود: وام‌های اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) تا سقف ۵۰ میلیون تومان با دوره تنفس ۶ ماه تا یک سال، وام تعمیر و ساخت مسکن شهری و روستایی تا سقف ۳۵ میلیون تومان، وام ودیعه مسکن برای نیازمندان و مددجویان تا سقف ۲۰ میلیون تومان و همچنین وام کارگشایی تا سقف پنج میلیون تومان با ضمانت آسان به متقاضیان پرداخت می‌شود که اقساط تسهیلات نیز به صورت بلند مدت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =