۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۱
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83593713
۰ نفر

برچسب‌ها

کمک سه میلیارد ریالی یک خیر به محرومان البرز

کرج - ایرنا - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز گفت: یک خیر مقیم خارج از کشور، ۱۹خانواده تحت حمایت جمعیت هلال احمر این استان را مورد حمایت مالی قرارداد.

داود رجبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خیر به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر، سالانه دو مرتبه به ایران سفر می‌کند و با هلال‌احمر این استان ،  نسبت به تامین هزینه‌های درمان، عمل جراحی، تهیه مسکن، مخارج معیشتی و هزینه تحصیل دانش‌آموز نخبه و بدون سرپرست اقدام کرد.  

حوزه داوطلبان تلاش می کند به عنوان امین مردم، حلقه واصل بین توانِ توانمندان و نیازِ نیازمندان باشد و کمک های افراد خیرخواه را به سمت افراد نیازمند واقعی هدایت کند که  این نهاد با نیازسنجی و با حفظ حرمت و کرامت انسانی افراد نیازمند، نسبت به مرتفع کردن نیازهای ضروری ایتام و افراد تحت حمایت، از طریق افراد خیرخواه اقدام می کند.

 رجبی خاطرنشان کرد: رسیدگی به امور نیازمندان در قالب طرح پنجره‌های امید، و با ۲ رویکرد سلامت و کرامت صورت گرفت؛ و ارزش هزینه‌های صورت گرفته توسط خیر داوطلب، سه میلیارد ریال برآورد شده است.

 وی با بیان اینکه مشکلات مختلف اقتصادی و اجتماعی بر نیازمندی ها و مشکلات افراد نیازمند جامعه می افزاید، گفت: امید است با همکاری و همراهی همه خیران و اقشار مختلف، زمینه رفع بخشی از مشکلات جامعه نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه فراهم شود.

 معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز افزود: همدلی با محرومان برای رسیدن به عدالت اجتماعی و از بین بردن شکاف بین اقشار جامعه را از برکات بزرگ برای خود می‌داند که خداوند نصیبش کرده است.

اکنون بیش از ۱۰۰ خیر با هلال احمر استان البرز همکاری دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =