امام جمعه تبریز: وحدت محور فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر تبریز باشد

تبریز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه وحدت باید محور فعالیت‌های مدیریت شهری تبریز باشد، گفت: همدلی شهرداری با شورای شهر تبریز و همراهی متقابل با تمام نهادها و دستگاه‌های مرتبط، یکی از ضروری ترین اصول برای توسعه و آبادانی شهر است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم روز شنبه در دیدار مدیران شهرداری تبریز با وی، اظهار کرد: تمام خدمات مهمی که توسط مجموعه مدیریت شهری تبریز انجام می شود، باید با نیت الهی همراه باشد.
وی تاکید کرد: اگر از جانب مردم گزارش هایی درباره کاستی ها به مدیران می رسد، فارغ از کم و کیف گزارش، مدیران باید به خاطر جلب رضایت خداوند متعال پیگیر موضوع شوند تا خداوند نیز آنان را در انجام مسوولیت هایشان یاری کند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همچنین به یاد داشتن خداوند در تمام لحظه ها را عاملی برای برخورد مناسب با مردم عنوان کرد و گفت: برخورد درست کارمندان و مدیران با ارباب رجوع، می تواند در جلب رضایت عمومی و ارتقاء اعتماد مردمی موثر باشد.
حجت الاسلام آل هاشم همچنین اظهار کرد: هرچند باید همه ما برای برگزاری هرچه بهتر اصل انتخابات و انتخاب افراد اصلح تلاش کنیم، اما نباید وارد بازی های انتخاباتی شده و از افراد و احزاب خاصی حمایت شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =