امام جمعه خلخال: در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دقت شود

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: انتظار از مسوولان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات این شهرستان دقت بیشتر در بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس است.

به گزارش ایرنا ،حجت‌الاسلام کریم اسدی روز شنبه  در نشستی با مسوولان برگزاری انتخابات خلخال افزود: دقت بیشتر در بررسی صلاحیت نامزدها توسط اعضای هیات‌های اجرایی و نظارتی باید در دستور کار قرار گرفته و انتظار می‌رود که با وجدان و عمل به قانون در تایید و یا رد صلاحیت‌ها عمل شود.

وی اضافه‌کرد: حضور حداکثری و برگزاری انتخابات شایسته ،سالم و در شان نظام بسیار اهمیت داشته و همه دست‌اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی باید برای دست‌یابی ابی به این هدف تلاش کنند.

حجت‌الاسلام اسدی اظهارداشت: داوطلبان انتخاباتی دقت کنند به خاطر چند روز برخورداری از مصالح دنیا آخرت خود را تباه نکنند و با طرح سخنانی به بهانه انتقاد و یا ارائه برنامه پیشنهادی خود فرصت سوء استفاده دشمن را فراهم ننمایند.

امام جمعه خلخال به اهمیت وجود نهاد شورای نگهبان در نظام اسلامی و نقش آن در سلامت انتخابات اشاره کرد و گفت: صلاحیت نامزدها با حضور افراد اصلح در دست بررسی است و هر فردی که مورد تایید این نهاد قرار گیرد مورد احترام است. 

انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =