۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۷
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83593644
۰ نفر

برچسب‌ها

سه آرایشگاه در رشت مهر و موم شد

رشت - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان رشت از پلمپ دو آرایشگاه زنانه و یک آرایشگاه مردانه طی ماه جاری در این شهرستان خبر داد.

جلال برشان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک آرایشگاه زنانه در رشت به دلیل فعالیت بدون پروانه صنفی، دخالت در امور درمانی و انجام اعمال جراحی غیر مجاز و تهدید علیه سلامت عمومی پلمپ شد.

وی افزود : تیم بازرسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان به همراه کارشناس سازمان تعزیرات حکومتی استان بر اساس شکایات دریافتی مردمی، ضمن بازدید از یک آرایشگاه زنانه، محل  را به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت در امور درمانی، انجام اعمال جراحی غیر مجاز و تهدید علیه سلامت عمومی تعطیل کردند.

وی گفت : پرونده برای برخورد قانونی از طریق کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان به مراجع قضایی مربوطه ارجاع شده است.

برشان در ادامه با اشاره به پلمپ یک آرایشگاه زنانه دیگر طی ماه جاری در رشت اضافه کرد: این آرایشگاه نیز در بازدید مشترک تیم بازرسی واحد مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه نمایندگانی از تعزیرات حکومتی، پلیس آگاهی، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و اتاق اصناف استان به علت دخالت افراد فاقد صلاحیت در امور درمانی و انجام غیر مجاز سولاریوم تعطیل و پلمپ گردید.

وی عنوان کرد : در این آرایشگاه دو دستگاه سولاریوم، دو دستگاه میکرودرم، یک دستگاه میکرو پیگمنتیشن و مقدار زیادی کرم و لوسیون بدن خارجی قاچاق نیز کشف و توقیف شد.

وی با اشاره به پلمپ یک آرایشگاه مردانه نیز در این شهر اظهار داشت: این واحد متخلف نیز به علت دخالت در امور درمانی و انجام عمل غیر مجاز سولاریوم  پلمپ و  پرونده برای برخورد قانونی از طریق کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مراجع قضایی مربوطه ارجاع داده شد.

وی از از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده فعالیت مخفیانه  این قبیل از مراکز به صورت مخفیانه،  هر چه سریعتر مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۹۰ اطلاع رسانی کرده تا در اسرع وقت با متخلفان حوزه بهداشت و درمان برخورد شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =