کشتی‌گیر زنجانی سهمیه حضور در مسابقات کشتی جام تختی را کسب کرد

زنجان - ایرنا - دبیر هیات کشتی استان زنجان گفت: میثم نصیری، کشتی‌گیر شاخص این استان، سهمیه حضور در چهلمین دور مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی را به دست آورد.

اسرافیل محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کشتی‌گیر ملی پوش مطرح زنجانی در مسابقات انتخابی جام تختی که در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد توانست با غلبه بر حریفان خود، به این دوره از رقابت های جام جهان پهلوان غلامرضا تختی راه یابد.

وی با بیان اینکه این پیکارها دی ماه امسال در شهر کرمانشاه و در ۱۰ وزن مختلف برگزار خواهد شد، اظهار داشت: نصیری در این رقابت‌ها در وزن ۷۰ کیلوگرم بر روی تشک خواهد رفت.

محمدی افزود: این کشتی‌گیر توانمند و شایسته زنجانی که تجربه حضور در میادین بزرگ کشتی ازجمله المپیک را در کارنامه ورزشی خود دارد، در جام جهانی باشگاه‌های جهان نیز که امسال برگزار خواهد شد، کشتی خواهد گرفت.

وی یادآور شد: نصیری که در رقابت های لیگ برتر کشتی که از شهریور ماه امسال آغاز و در دهه اول آذر ماه جاری نیز به پایان رسید در قالب تیم بازار بزرگ تهران که قهرمان این پیکارها شد به میدان رفت و جواز حضور در جام باشگاه‌های جهان را که در شهرستان بیرجند از توابع استان خراسان جنوبی که به احتمال بسیار در دی ماه برگزار می شود را کسب کرد.    

دبیر هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه ۲ کشتی‌گیر زنجانی با مربیگری منصور اسدی در مسابقات انتخابی شرکت داشتند، گفت: میثم حیدری، دیگر کشتی‌گیر زنجانی اعزامی به این مسابقات کشتی آزاد انتخابی جام تختی توانست در وزن ۷۰ کیلوگرم ۲ حریف خود را شکست دهد و در مقابل سومین حریف خود با اشتباه داوری، تن به شکست دهد.

محمدی افزود: هیات کشتی زنجان به خاطر اشتباه محرز داوری، نامه اعتراضی به فدراسیون کشتی نوشته است که در صورت بازبینی، احتمال حضور این کشتی در مسابقات جام جهان پهلوان تختی، وجود دارد و حال منتظر پاسخ فدراسیون هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =