۹۲  درصد مردم گناوه برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کردند

گناوه- ایرنا- ۹۲ درصد از جمعیت واجد شرایط شهرستان گناوه برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کردند که عمده آنان کارت خود را تحویل گرفته‌اند.

رئیس اداره ثبت احوال گناوه  روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح صدور کارت هوشمند ملی تا پایان مهر ماه امسال ازمجموع  ۷۳ هزار و ۹۷۱  واجدین شرایط ۶۷ هزار و ۶۵۹ نفر برای دریافت این کارت ثبت‌ نام کردند.

سهراب تمیمی افزود: از مجموع ثبت‌نام کنندگان برای  ۶۰ هزار و ۷۰ نفر  کارت صادر و مابقی نیز مراحل صدور را طی می‌کند.

وی اظهار داشت: تاکنون ۵۹ هزار و ۵۵۶ نفر در این شهرستان کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده‌اند.

تمیمی گفت: طبق آمار استخراج شده از جمعیت واجد شرایط حدود  ۸ درصد به میزان  ۵۵۰۰ نفر تاهنوز اقدام به ثبت نام نکرده‌اند.

وی بیان کرد: باتوجه به کاربردی بودن کارت ملی هوشمند و از درجه اعتبار ساقط شدن کارت قبلیاز آن تعداد افرادی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند خواست هرچه زودتر اقدام کنند.

رئیس اداره ثبت احوال گناوه  گفت: افرادی که تاکنون در شهر گناوه ثبت نام نکرده‌اند به دفتر پیشخوان موسوی و در بندرریگ به اداره پست مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: ساکنان در روستاهای شهرستان نیز که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده‌اند، دهیاران آنها در صورت وجود شمار کافی درخواست‌ها این موضوع را به اداره ثبت احوال اعلام کنند تا ایستگاه سیار اعزام شود.

تمیمی از ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا درصورت مراجعه افراد برای ارایه خدمات، آنان را توجیه کنند تنها با دارابودن کارت هوشمند ملی و یا  رسیدی که از اداره ثبت احوال دریافت کرده‌اند، امکان‌پذیر است.

شهرستان گناوه با جمعیت ۱۰۳ هزار نفر در شمال استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =