۸۴ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در سبزوار پرداخت شد

سبزوار- ایرنا- در اجرای طرح "مثلث توسعه اقتصادی" طی سالجاری ۸۴ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی سبزوار پرداخت شد.

مدیر بانک صنعت و معدن سبزوار روز شنبه در نشست با فعالان بخش صنعت این شهرستان گفت: تولید یکی از ارکان مهم توسعه پایدار اقتصادی و صنعتی است لذا این بانک برای حمایت از بخش تولید در قالب طرح 'مثلث توسعه اقتصادی' به واحدهای تولیدی و صنعتی تسهیلات پرداخت می‌کند.
محمد مطیعی نژاد افزود: از محل تسهیلات سرمایه در گردش و رونق تولید تاکنون به چهار واحد تولیدی سبزوار تسهیلات پرداخت شده که علاوه بر پایداری ۱۷۰ فرصت شغلی، ۱۰ شغل جدید نیز در این شهرستان ایجاد شده است.
وی ادامه داد: بانک صنعت و معدن به عنوان یکی از معین‌های اقتصادی در این شهرستان برای عارضه یابی مشکلات بخش تولید تاکنون نشست‌هایی با سرمایه‌گذاران برگزار کرده است.
مطیعی نژاد گفت: طی یک سال گذشته ۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان پرداخت شده است.
در اجرای طرح "مثلث توسعه اقتصادی" در استان خراسان رضوی ۲۱ سند همکاری با سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال در حوزه های صنعت، کشاورزی و توسعه روستایی شهرستان سبزوار منعقد شده است.  
مرکز شهرستان ۳۰۶ هزار نفری سبزوار در ۲۳۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =