۲۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۲
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 83592832
۱ نفر

برچسب‌ها

"سیل خوزستان" به ایستگاه آخر رسید

اهواز - ایرنا - مسوول نمایشگاه عکس سیل خوزستان گفت: پس از برگزاری این نمایشگاه در سه استان بالاخره این نمایشگاه جمعه شب در اهواز به ایستگاه آخر خود رسید.

امیر عبیداوی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه پس از واقعه سیل در خوزستان ابتدا در تهران و سپس در ارومیه و تبریز برپا شد.

وی  با بیان این که علاوه بر عکاسان خبری آثار عکاسان مستقل مستند نیز در این نمایشگاه به نمایش درآمده است توضیح داد:عکسهای این نمایشگاه گروهی دربرگیرنده آثار امین نظری، آیه دشت بزرگ، امیر عبیداوی، علی معرف، مهنازدژبان، علی محمدی، یلدا معیری، مهدی قنواتی، مرتضی جابریان، مصطفی غلام نژاد، مهدی پدرام خو، مازن هواشم، سیدحامد موسوی، فاطمه یارعلی، احمد کمالی ومصطفی عبیداوی است.

این نمایشگاه گردان با بیان این که ۵۰ اثر ۶۰ در ۴۰ در نمایشگاه به نمایش در آمده گفت: این عکسها از مناطق مختلف درگیر با سیل در استان خوزستان از جمله شعیبیه، شادگان، روستاهای سوسنگرد، حمیدیه و ... گرفته شده است.

وی با اشاره به استقبال از این نمایشگاه از نخستین برگزاری تاکنون بیان کرد: در تهران  استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه شد و برخی آثار نیز به فروش رفت در ارومیه و تبریز نیز می توان گفت استقبال خوب بوده است.

عبیداوی بیان کرد: در مجموع هدف ما از برگزاری چنین نمایشگاهی آشنا کردن مردم با ابعاد گسترده سیل و تبعات آن بر محیط و زندگی مردم است.

به گزارش ایرنا این نمایشگاه از امشب تا ۲۶ آذر در انجمن هنرهای تجسمی خوزستان دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =