مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته‌ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- ذوب‌آهن اصفهان بر نساجی مازندران غلبه کرد، پیست اسکی فریدون‌شهر آماده فعالیت مجدد شد و سپاهان اصفهان بر پیکان تهران غلبه کرد از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

حمایت از ورزشکاران در طرح‌های استعدادیابی ضروری است

معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: المپیاد و طرح‌های استعدادیابی ورزشی در سراسر کشور روشی مناسب برای انتخاب برترین‌های رشته‌هاست، اما نفرات منتخب را باید حمایت و پشتیبانی کرد.

علیرضا امین ازاده اظهارداشت: بسیاری از ورزشکارانی که در طرح‌های استعدادیابی شناسایی می‌شوند پس از مدتی به‌دلیل نبود  برنامه پشتیبانی و حمایتی، رها شده و بنابراین توانایی و عملکردشان مشاهده نخواهد شد.

وی ادامه داد: لازم است که یک پیوست و ساز و کار برای ورزشکاران منتخب از سوی متولیان ورزش کشور تعریف شود، زیرا استعدادها در سنین پایه و پایین انتخاب می‌شوند و برای تبدیل آنان به ورزشکاران حرفه‌ای باید طرح و برنامه داشت.

تیم فوتسال هایپرشهر شاهین‌شهر مغلوب فرش آرا مشهد شد

تیم فوتسال هایپر شهر شاهین شهر روز شنبه با نتیجه سه بر یک از فرش آرا مشهد شکست خورد.

دیدار تیم‌های فوتسال هایپر شهر شاهین‌شهر و فرش آرا مشهد در چارچوب دیدار معوقه هفته هجدهم لیگ‌برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه تختی شاهین‌شهر برگزار شد. در این دیدار که با حضور هواداران هایپر شهر شاهین شهر برگزار شد این تیم در یک بازی نه چندان جالب شکست دیگری را متحمل شد و در خانه با نتیجه سه بر یک از فرش آرا مشهد شکست خورد.

تیم فرش آرا مشهد که باز ی هجومی و فنی خوبی را به نمایش گذاشت توانست در این دیدار توسط علی ابراهیمی ۲ گل و قدرت بهادری گلزنی کند و این دیدار را در خارج از خانه پیروز میدان شود.

سرمربی ذوب‌آهن: بازیکنانم فوتبال خوبی بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنانم در مقابل نساجی مازندران فوتبال خوبی ارائه کردند و توانستند پیروز میدان شوند.

علیرضا منصوریان اظهار داشت: تیم ما زحمت کشید و خیلی خوب بازی کرد و در 12 دقیقه اول می‌توانست سه گل بزند که با بی‌دقتی به ثمر نرسید.

وی با بیان اینکه در این دیدار حتی نزدیک بود دوباره مشکلات بازی‌های قبل گریبان تیم ما را بگیرد، افزود: به معراج اسماعیلی دروازه‌بان تیم خود خسته نباشید می‌گویم که بازی خوبی کرد و او بار دوم است که برای تیم ما پنالتی می‌گیرد، او مسیر سختی را در پیش‌رو دارد و ان شاالله در کارش موفق باشد.

سرمربی نساجی مازندران: مسوولیت شکست با من است

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از هواداران تیم خود عذرخواهی می‌کنم و مسوولیت شکست مقابل ذوب‌آهن با من است.

محمدرضا مهاجری پس از شکست تیمش مقبل تیم ذوب‌آهن در یک نشست خبری اظهار داشت: آغاز بازی ما خوب بود ولی در 15 دقیقه نخست دیدار، بازیکنان من تمرکز لازم را نداشتند که جای تعجب است.

وی با اشاره به اینکه تیم ما روی یک اشتباه گل خورد، افزود: حقیقی، دروازه‌بان باتجربه ما نباید در مقابل خلعتبری که از کوچکترین فرصتی بهره می‌برد، اشتباه می کرد، با این حال موثعیت خوبی هم داشتیم که بهثمر نرسید.

ذوب‌آهن اصفهان بر نساجی مازندران غلبه کرد

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه ۲ بر صفر نساجی مازندران را شکست داد.

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز یکشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

نساجی و ذوب‌آهن که در لیگ برتر به ترتیب با ۱۲ و ۱۱ امتیاز در مکان‌های یازدهم و دوازدهم جدول لیگ شانزده تیمی ایران قرار دارند به کسب هر سه امتیاز این بازی نیاز داشتند ولی در پایان، این تیم میزبان بود که با پیروزی ۲ بر صفر مقابل میهمان، جایگاه خود را در جدول رقابت‌های لیگ ارتقا داد.

پیست اسکی فریدون‌شهر آماده فعالیت مجدد شد

رییس هیات اسکی استان اصفهان گفت: پیست اسکی فریدون‌شهر در غرب اصفهان از صبح جمعه ۲۲ آذر امسال پس از هفت ماه تعطیلی، آغاز به‌کار می‌کند و پذیرای اسکی‌بازان و علاقه‌مندان ورزش‌های زمستانی است.

محمود یسلیانی افزود: با توجه به بارش‌های چند روز اخیر و رسیدن ارتفاع برف به حدود یک متر تلاش کردیم که پیست اسکی فریدون‌شهر از جمعه این هفته آغاز به کار کند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات و امکانات در این پیست به یک شرکت تعاونی که با اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان قرارداد دارد، واگذار شده است، اظهار داشت: در زمستان امسال خدمات و امکانات این پیست از جمله  پارکینگ، مسیر پیست اسکی، سرویس بهداشتی و محل اسکان افزایش یافته است.

همت و پشتکار ویژگی اصلی ورزشکاران معلول و جانباز است

رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان اصفهان گفت: همت و پشتکار ویژگی اصلی ورزشکاران معلول و جانباز است و با این ۲ صفت توانسته‌اند بالاترین مقام‌ها را در سطح آسیا و جهان کسب کنند.

محمدرضا آقاباباگلیان درمراسم استقبال از اعضای اصفهانیتیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان و بانوان در سالن مخابرات اصفهان افزود: ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان همواره با انگیزه بالا توانسته‌اند بهترین افتخارات را کسب کنند.

وی اظهارداشت: کسب سهمیه‌های متعدد بویژه از سوی ورزشکاران اصفهانی در رقابت‌های پاراآسیایی و پارالمپیک نشان می‌دهد که منطقه اصفهان همواره بهترین نفرات را به تیم های ملی معرفی کرده و سهم خاصی در موفقیت‌های برون مرزی داشته است.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر: حق تیم ایران قهرمانی آسیا بود

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران در خصوص کسب عنوان سومی در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت: با توجه به نتایجی که در این رقابت‌ها کسب کردیم حق تیم ما قهرمانی آسیا بود.

مازیار میرعظیمی افزود: تیم بسکتبال با ویلچر ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا، شرایط خوبی را سپری کرد و نتایج قابل قبولی بدست آورد اما قضاوت‌های ناعادلانه و آشکار در دیدار نیمه نهایی، شکست ما را رقم زد.

وی با بیان اینکه بطور قطع ما از حریف بهتر و شایسته عنوان قهرمانی بودیم اظهار داشت: تیم خیلی خوب و کاملی داریم زیرا بازیکنان این تیم استعداد بالا و توان بازی کردن را دارند و خدا را شکر که توانستند با کسب عنوان سومی آسیا، مزد زحمات خودشان را بگیرند.

تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان از اکسون تهران شکست خورد

تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه ۸۷ بر ۶۵ از اکسون تهران شکست خورد.

هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال کشور عصر روز پنجشنبه با دیدار ذوب‌آهن و اکسون در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم میهمان با نتیجه ۸۷ بر ۶۵ پیروز میدان شد.

در این دیدار ذوب‌آهن در کوارتر نخست با نتیجه ۱۳ بر ۲۱ بازی را واگذار کرد.

تیم میزبان در کوارتر دوم نیز برغم تلاش زیاد بازهم نتیجه را با حساب ۱۷ بر ۱۵ بازی واگذار کرد و تیم اکسون که ۲ کوارتر را پیروز شده بود با روحیه بهتری به بازی ادامه داد و توانست کوارتر سوم را هم با نتیحه ۲۴ بر ۱۳ پیروز شود.

تیم فوتبال بانوان سپاهان زاگرس شیراز را شکست داد

تیم فوتبال بانوان سپاهان روز جمعه موفق شد با نتیجه پر گل ۱۱ بر صفر زاگرس شیراز را شکست دهد.

مسابقه بین تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان  و زاگرس شیراز  صبح جمعه در ادامه دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان در وررزشگاه صفاییه  اصفهان برگزار شد.

در این مسابقه بانوان تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شدند در یک بازی برتر، هجومی و جذاب میهمان خود را شکست دهند.

تیم هندبال بانوان تاسیسات دریایی تهران بر ذوب آهن غلبه کرد

تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان روز جمعه با نتیجه ۲۲ بر ۱۴ از تاسیسات دریایی تهران شکست خورد.

دیدار تیم‌های هندبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان و تاسیسات دریایی تهران از هفته هفتم لیگ برترهندبال  بانوان کشور از ساعت  ۱۱ امروز جمعه در ورزشگاه  ملت اصفهان  آغاز شد و در پایان تیم میهمان  بر میزبان  پیروز شد.

در این بازی تیم تاسیسات دریایی  برای حفظ خود در بالای جدول احتیاج به برد داشت  و در نیمه اول برتری ۱۲بر۷ را به دست آورد  و در نیمه دوم هم برتری از آن این تیم بود و در انتها موفق شد با ۱۱ امتیاز  در رده دوم در پایان نیم فصل قرار بگیرد.

سپاهان اصفهان بر پیکان تهران غلبه کرد

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان عصر جمعه با نتیجه ۲ بر صفر پیکان تهران را شکست داد.

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پیکان تهران از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه امروز در ورزشگاه نقش جهان اصفهان آغاز شد و تیم میزبان توانست این دیدار را با نتیجه ۲ بر صفر به نفع خود تمام کند.

این دیدار را بازیکنان سپاهان هجومی آغاز کردند  و چندین موقعیت خوب گلزنی پیدا کردند که بر اثر بی‌دقتی بازیکنان از بین رفت؛ تیم پیکان نیز که چشم به ضد حملات دوخته بود نتوانست از فرصت‌های خود بهره ببرد تا اینکه در دقیقه ۲۱  تیم سپاهان در یکی از حملات خود توسط کی‌روش  استنلی صاحب ضربه پنالتی شد و گئورگی گولسیانی بازیکن گرجستانی آن را تبدیل به گل کرد.

فرکی : به بی‌تجربگی بازیکنانمان باختیم

حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: به‌دلیل بی‌تجربگی بازیکنان به تیم سپاهان باختیم.

فرکی بعد از  شکست تیم پیکان از فولاد مبارکه سپاهان در جمع خبرنگاران افزود : این دیدار را به‌دلیل تجربه بالای بازیکنان سپاهان و عملکرد خوب دروازه‌بان این تیم واگذار کردیم.

وی با اشاره به اینکه برخلاف نیمه اول در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کردیم، افزود: در نیمه دوم بازی به‌دلیل بی‌تجربگی بازیکنانمان بازی را واگذار کردیم در حالی که می توانستیم گل خورده پنالتی را جبران کنیم  یا حداقل با فاصله یک گل شکست بخوریم.

قلعه‌نویی: به پیروزی مقابل پیکان نیاز داشتیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به پیروزی مقابل پیکان تهران و کسب سه امتیاز این بازی نیاز داشتیم.

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در نشستی خبری افزود: بعد از سه هفته، در یک بازی خوب و زیبا توانستیم پیروز میدان شویم  و در نیمه اول توانستیم این بازی را ببریم.

وی اظهار داشت: در نیمه دوم دیدار، تیم ما کمی اُفت داشت ولی در مقابل تیم خوب پیکان که بازی خوبی ارائه کرد، برنده شدیم.

تیم فوتسال هایپرشهر شاهین‌شهر بر شهروند ساری غلبه کرد

تیم فوتسال هایپرشهر شاهین‌شهر با نتیجه 3 بر 2 از سد شهروند ساری گذشت.

دیدار تیم‌های فوتسال هایپرشهر بر شهروند ساری در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت 17 روز جمعه در ورزشگاه تختی شاهین شهر آغاز شد و در پایان، این تیم میزبان بود که با نتیجه 3 بر 2 میهمان را شکست داد.

در این دیدار که هایپرشهر نسبت به دیدارهای قبلی‌اش با سرمربی جدید خود مهرداد جابری بازیکن، بازی بهتری را به نمایش گذاشت، توانست توسط کامبیز گمرکی( گل 2) و رضا آبگون به گل برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =