البرز قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد ناشنوایان کشور شد

تهران- ایرنا- چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان با قهرمانی البرز پایان یافت.

در پایان چهل و چهارمین دوره رقابت های قهرمانی کشور در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان که از روز گذشته در خانه کشتی کرج آغاز شده بود، البرز با ۵۷۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد. خراسان رضوی با ۳۱۱ امتیاز نایب قهرمان و مازندران با ۳۰۵ امتیاز سوم شدند. 

نتایج دومین روز در دو رده سنی نوجوانان و امید :

رده سنی نوجوانان

۴۵ کیلوگرم:
۱. علیرضا رمضانی (اصفهان)
۲. امیر مهدی کرمی (البرز)

۴۸ کیلوگرم:
۱. امیرحسین گلشنی راد (خراسان شمالی)
۲. محمد امین آزاد بخت (لرستان)
۳. علی اعرابی (خراسان رضوی)

۵۵ کیلوگرم:
۱. شاهرخ شکوهی (خراسان رضوی)
۲. عباس یارمطاقلو (همدان)
۳. حسین پورزارع (البرز)

۶۰ کیلوگرم:
۱. مهدی رحیمی (مازندران)
۲. محمدرضا واحدی (البرز)
۳. محسن گلستانی (خراسان رضوی)

۶۵ کیلوگرم:
۱. مسلم عبدی (همدان)
۲. مهدی میرزایی (البرز)
۳. امیرحسین آدینه (خراسان رضوی)

۷۱ کیلوگرم:
۱. امیر محمد قلی نیا (مازندران)
۲. یاشار حسینی (کرمانشاه)
۳. محمدجواد جابر (خراسان رضوی)

۸۰ کیلوگرم:
۱. حسین کاظمی (اصفهان)
۲. وحید اکبرزاده (خراسان رضوی)

۹۲ کیلوگرم:
۱. ابوالفضل محمد حسنی نور (البرز)
۲. سامان فقیری (تهران)

رده سنی امید 

۵۷ کیلوگرم:
۱. محمد محمدی سروش (همدان)
۲. رضا طاهری (هرمزگان)
۳. افشین زینبی (البرز)

۶۱ کیلوگرم:
۱. محمدرضا کمالی مهد (همدان)
۲. علی مومیوند (مازندران)
۳. سجاد طاهریان (البرز)

۶۵ کیلوگرم:
۱. علیرضا کاظمی (قزوین)
۲. هاوری علی‌نژاد (تهران)
۳. امیررضا دیوسالار (مازندران)

۷۰ کیلوگرم:
۱. محمد دوه چی (آذربایجان شرقی)
۲. محمد حسن نتاج (مازندران)
۳. سجاد مومیوند (البرز)

۷۴ کیلوگرم:
۱. حسین همی پور (لرستان)
۲. علی اصغر شریفی (آذربایجان شرقی)
۳. محمد مبین پورشمسیان( البرز)

۷۹ کیلوگرم:
۱. حمیدرضا کنعانی (مازندران)
۲. ساجد خان محمدی (آذربایجان شرقی) 
۳. حسن عباسی (خراسان رضوی)

۸۶ کیلوگرم:
۱. شیرزاد مهکی (لرستان)
۲. عرفان ستاری (البرز)
۳. علی عباس پور (اصفهان)

۹۷ کیلوگرم:
۱. علی شکیبازاده (آذربایجان غربی)
۲. امیر حسین بالاپور (البرز)

۱۲۵ کیلوگرم:
۱. سعید فروتن نژاد (همدان)
۲. فریدون مهدی پور (مازندران)
۳. امیرحسین فریدون زاده (البرز)

در پایان این رقابت‌ها کاپ و مدال برترین‌ها توسط حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون، رضایی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان، سیروس پور سرپرست مسابقات، کولیوند معاون اداره کل ورزش و جوانان البرز، کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون، ایزدبین رئیس هیأت ناشنوایان استان البرز و رضایی منش سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ناشنوایان به تیم‌ها و نفرات برتر اهدا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =