مربی تراکتور: برای رسیدن به ثبات به پیروزی در برابر فولاد نیاز داشتیم

تبریز - ایرنا - مربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه هیج تیمی به اندازه ما مقابل فولاد موقعیت سازی نکرده بود، گفت: به این برد نیاز داشتیم تا حدودی به ثبات برسیم.

ساکت الهامی شامگاه جمعه در نشست خبری پس ار بازی تیم های تراکتور و فولاد خوزستان افزود: کار سختی مقابل تیم فولاد داشتیم و با برنامه وارد میدان شدیم و تا دقیقه ۸۵ موقعیتی به تیم فولاد ندادیم و از حضور هواداران خیلی خوشحال هستم و آرزوی موفقیت برای تیم تراکتور در روزهای آتی دارم. 

مربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: به جز ۱۰ دقیقه اخر بازی مالکیت توپ و میدان با ما بود و باید به آقای نکونام تبریک گفت که چنین تیمی را جمع کرده است.

الهامی با اشاره به اینکه بازی امروز با درگیری های زیاد همراه بود،  افزود: لغزندگی میدان برای ما که برای برد آمده بودیم مشکل ساز بود و این در حالی است که در ۲ روز گذشته به مدت ۱۰ روز تمرین کرده بودیم و مقداری هم بازیکنان از لحاظ بدنی کم آورده بودند و همچنین بازیکنان استرس برد داشتند که کار را برای ما سخت می کرد. 

وی اظهار کرد: خیلی از تیم های حاضر در لیگ برتر آرزوی داشتن بازیکنان تیم تراکتور را دارند و ما باید قدر این بازیکنان را بدانیم و با گذر زمان مطمئن هستم که به شرایط نرمال خواهیم رسید.

مربی تازه اضافه شده تیم تراکتور عنوان کرد: بزرگان تیم کمک خیلی زیادی را برای تیم انجام دادند و حتی مسعود شجاعی که در بازی امروز محروم بود بازیکنان را گرم می کرد.

وی در پاسخ به این سوال که در بازی امروز چرا با تک مهاجم بازی را ادامه دادید؟  گفت: به خاطر اینکه مجبور بودیم ۱۰ نفره حمله و دفاع کنیم با تک مهاجم وارد میدان شدیم و قطعا با حضور بازیکنان غایب در این بازی بهترین عملکرد را داشتیم.

تیم تراکتور از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر تیم رده پنجمی جدول را با شکست بدرقه کرد تا با ۲۳ امتیاز و ۲ بازی کمتر در رده هشتم جدول جای بگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =