۲۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۲
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 83592675
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی نساجی بابت نتایج ضیعف تیمش عذرخواهی کرد

ساری-ایرنا- سرمربی نساجی مازندران شامگاه جمعه در کنفرانس خبری پس از بازی با شهرخودرو در قائمشهر بابت نتایج ضعیف تیمش در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران عذرخواهی کرد.

محمدرضا مهاجری که تیمش در بازی عصر امروز با شهرخودرو مشهد بدون رد و بدل شدن گل مساوی کرد، گفت: تیم ما ۱۱ هفته بدون برد را در رقابت های لیگ برتر نیم فصل اول پشت سر گذاشت که بابت این نتایج ضعیف از هواداران خوب نساجی عذرخواهی می کنم.
وی اضافه کرد: البته بضاعت تیم ما از لحاظ بازیکن و سایر تجهیزات و امکانات در همین حد است و با این وجود تیم ما هر روز بهتر می شود و بازی خوبی از خود نشان می دهد و امروز هم در برابر شهرخودرو یکی از بهترین بازی های خود را انجام داد.
سرمربی نساجی گفت: تلاش ما این است که در نیم فصل دوم بتوانیم با جذب چند بازیکن جدید تیم خود را به سطح بالاتری برسانیم و نتایج بهتری را نسبت به نیم فصل دوم کسب کنیم.
وی توضیح داد: تعدادی از بازیکنان ما قراردادشان متمم دارد و احتمال جداییشان برای نیم فصل دوم وجود دارد، ولی تلاش ما این است که بتوانیم بازیکنان فعلی را حفظ کنیم و چند بازیکن جدید نیز در نیم فصل دوم به خدمت بگیریم.
مهاجری در مورد عدم استفاده از بازیکنان تیم پایه نساجی در تیم بزرگسالان، گفت: باشگاه ما به دلیل عدم ثبت آکادمی از لحاظ قانونی نمی تواند از بازیکن پایه در تیم بزرگسالان استفاده کند و امیدوارم با ثبت آکادمی این شرایط برای ما نیز جهت بهره گیری از بازیکنان تیم پایه فراهم شود.

برای رساندن نساجی به جایگاه مناسب به هواداران تعهد دارم
مهاجری همچنین در این کنفرانس خبری مورد پاسخ به پرسشی در باره ادامه ماندنش در نساجی هم اظهار داشت: من تعهدی که به هواداران تیم نساجی دادم این است که تیم را به جایگاه خوبش در جدول می رسانم و برای این کار نیاز به صبوری بیشتری داریم و امیدوارم همه کمک کنند تا تیم ما در نیم فصل دوم با کاهش مشکلاتش بتواند به جایگاه واقعی خود در جدول برسد.
وی افزود: اگرچه من می توانم با وجود برخی مشکلاتی که در باشگاه وجود دارد از این تیم بروم و برخی نیز این توصیه را به من کردند، ولی من بر عهدی که بستم، وفادارم.
درخواست تعویض چمن استادیوم وطنی 
سرمربی نساجی بار دیگر عدم نتیجه گیری تیمش در بازی های خانگی را به بد بودن شرایط چمن مصنوعی زمین استادیوم شهید وطنی قایمشهر نسبت داد و گفت : این زمین توان مضاعفی را در بازی از بازیکنان ما می گیرد و ضمن این که می تواند از لحاظ فیزیکی نیز به بازیکنان ما آسیب وارد کند.
وی افزود: امیدواریم در نیم فصل دوم با همکاری باشگاه و مسئولان استانی نسبت به تعویض چمن مصنوعی زمین استادیوم شهید وطنی اقدام شود و ما بتوانیم راحت تر بازی کنیم.
دیدار دو تیم نساجی و شهر خوردو مشهد در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر که عصر امروز جمعه ۲۲ آذر ماه در استادیوم شهید وطنی قایمشهر برگزار شد با نتیجه صفر- صفر خاتمه یافت و نساجی تک امتیاز این بازی ۱۳ امتیازی و شهر خودرو نیز ۲۵ امتیازی شد و به ترتیب در رده ۱۲ و چهارم جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها جا خوش کردند.
هر دو تیم نساجی و شهر خودرو با وجود خاتمه نیم فصل اول یک بازی عقب مانده دارند که نساجی باید در برابر پرسپولیس تهران قهرمان فصل گذشته در تهران به میدان برود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =