۲۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۲
کد خبرنگار: 896
کد خبر: 83592671
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بازگشت مسافران، جاده‌های مازندران را پرترافیک کرد

ساری - ایرنا - هم‌زمان با فرا رسیدن ساعات پایانی تعطیلات آخر هفته و هجوم مسافران، گردشگران و مازندرانی‌هایی که در پایتخت مشغول کار هستند برای بازگشت به محل کار و زندگی، ترافیک در جاده‌های این استان منتهی به تهران سنگین شده است.

مرکز مدیریت راه های استان مازندران هم شامگاه جمعه اعلام کرد که ترافیک در جاده های هراز ، کندوان از شمال به جنوب یعنی به سمت تهران سنگین است و در جاده سوادکوه هم ترافیک سنگین در هر دو مسیر دیده می شود.

ترافیک هر دو مسیر جاده سوادکوه ناشی از برگشت اهالی مازندران از روستاها و مناطق ییلاقی زادگاهشان  واقع در این جاده است . کیاسر دیگر جاده مازندران نیز با ترافیک سنگین به سمت شهر ساری مواجه است که این مساله ناشی از بازگشت شهرنشینان از روستاهای زادگاه خود به سمت شهرها است .

کارشناس مرکز مدیریت راههای مازندران روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت : ترافیک در جاده هراز از سمت شمال به جنوب در محدوده شاهاندشت ، آب اسک ، پلور و چلاو نیمه سنگین و سنگین است.

قاسم نیل خانی افزود : ترافیک در جاده کندوان مسیر شمال به جنوب یعنی بازگشت مسافران به پایتخت نیمه سنگین و سنگین است که فشار این بار ترافیکی بیشتر در محدوده پل زنگوله تا کندوان، مکارود و هزار چم است .

وی ترافیک در جاده سوادکوه در محدوده های شیرگاه ، تونل ، پلسفید و گدوک را نیمه سنگین اعلام کرد و ادامه داد : به دلیل بازگشت اهالی از روستاها به سمت شهر در این جاده در ۲ طرف ترافیک شاهد هستیم.

این کارشناس راههای مازندران ترافیک در جاده کیاسر  از سرکت چوب و کاغذ  تا شهر ساری را نیمه سنگین اعلام کرد و گفت : با توجه تجربه های سابق این ترافیک تا ساعت ۲۳ ادامه دار باشد .

مازندران بیش از ۱۰ هزار کیلومتر جاده دارد .

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha