محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری لغزنده است

شهرکرد- ایرنا- رییس پلیس راه استان چهارمحال وبختیاری با اشاره به آغاز بارش باران در استان از روز جمعه گفت: تمامی محورهای مواصلاتی استان لغزنده است.

سرهنگ غلامعلی نوربخش روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به آغاز بارش باران در محورهای مواصلاتی استان از مسافرانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی استان را دارند، خواست خودروهای خود را به زنجیر چرخ و دیگر وسایل و تجهیزات ایمنی و زمستانی مجهز کنند.
وی با اشاره به استقرار گشت‌های پلیس راه در محورهای استان به منظور افزایش ایمنی تردد خودروها در محورهای ارتباطی، اظهار داشت: رانندگانی که قصد عزیمت به مناطق برفگیر استان بویژه شهرستان کوهرنگ را دارند، نکات ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش ایرنا، براساس بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی برای روز جمعه،  ورود تدریجی سامانه بارشی زودگذر که همراه با افزایش ابر و گاهی وزش باد نسبتا شدید را نشان می دهد و بارش‌هایی پراکنده از سمت شمال‌غرب استان آغاز و به‌تدریج بارش برف و باران در سطح استان بویژه در نیمه غربی آغاز خواهد شد.

وقوع کولاک برف و کاهش دید در گردنه‌های برفگیر انتظار می‌رود.

روزهای شنبه و یکشنبه بارشی انتظار نمی‌رود و سامانه بارشی جدید، از روز دوشنبه، استان را فرا خواهد گرفت که برای روز دوشنبه و سه‌شنبه موجب افزایش ابر و بارش‌های برف و باران در سطح استان خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =