چهارمین پیروزی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در لیگ یک کشور

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه امروز، جمعه در هفته چهارم لیگ دسته یک کشور مقابل تیم گل‌نقش آران و بیدگل به نتیجه سه بر صفر به برتری رسید و چهارمین پیروزی خود را تجربه کرد.

به گزارش ایرنا  این دیدار امروز جمعه ۲۲ آذرماه از ساعت ۱۵ با حضور بیش از ۵۰۰ تماشاگر در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد که در آن، تیم شهرداری جوان ارومیه با ارائه یک بازی منسجم و هماهنگ‌ توانست حریف خود را با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵،  ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۵ شکست دهد.

تیم شهرداری جوان ارومیه هم‌اکنون با کسب ۱۲ امتیاز کامل از چهار بازی در رده نخست جدول گروه ۲ قرار دارد؛ این تیم امسال با ترکیب بومی و جوان و با هدایت ساسان خداپرست، کاپیتان اسبق تیم ملی در کوران رقابت‌های دسته یک کشور حضور یافته‌است.

این مسابقات با حضور ۲۱ تیم در ۲ گروه ۱۰ و ۱۱ تیمی از ۱۱ آذرماه جاری در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود و تیم شهرداری جوان ارومیه در گروه ۲ این مسابقات با تیم‌های هوشیار اسپرت تبریز،  خوش‌سیمای آمل، اودیمای نور، گل‌نقش آران و بیدگل، کیمیاگر تهران، هورسان رامسر، نیروی‌زمینی تهران، دشتستان بوشهر و شهرداری کرج هم‌گروه است.

در گروه یک این مسابقات نیز مقاومت تهران، شهرداری قزوین، عقاب تهران، صنعت‌فرش اصفهان، سفیرجوان رامسر، پاس گرگان، شهروند نکا، مجتمع صنعتی اسفراین، خاتم جوان اردکان، افق قم و وارنا شهر باران حضور دارد.

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه از سال ۱۳۹۲ تاکنون به جز سال گذشته در رقابت‌های لیگ دسته یک حضور داشته‌است و نادر شهنازی، جاوید محسنی‌نیا، رسول بنایی‌کیا و ساسان خداپرست سرمربیان این تیم در لیگ دسته یک کشور بوده‌اند.

تیم والیبال مقاومت مهاباد دیگر نماینده آذربایجان‌غربی در رقابت‌های لیگ دسته کشور است که با وجود آنکه چندین سال است در این مسابقات حضور دارد ولی امسال به دلیل نداشتن اسپانسر انصراف داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =