جایگاه تیم هندبال بانوان شهید شاملی کازرون در لیگ برتر کشور 

شیراز-ایرنا- تیم شهید شاملی کازرون در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان کشور به مقام سوم دست یافت و کارنامه خوبی را از خود به جای گذاشت.

این تیم که نخستین سال حضور در لیگ برتر دارد پس از انصراف تیم شهید چمران لارستان از لیگ برتر بسیاری از بازیکنان  این تیم راهی تیم شهید شاملی شدند تا کازرونی ها که قطب هندبال فارس  هستند در لیگ برتر صاحب دو نماینده در بخش مردان و زنان در سطح اول فوتسال کشورشوند که توسط بخش خصوصی اداره می شود.

 تیم شهید شاملی طی برگزاری بازی ها عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و پس از انجام هفت بازی با  پنج برد و دو باخت و کسب ۱۰ امتیاز رتبه سوم را در پایان دور رفت از آن خود کرد که با تیم اول جدول تنها ۲ امتیاز فاصله دارد.

این تیم  با زدن ۱۶۹ گل پس از اشتاد سازه مشهد که ۱۸۲ گل به ثمر رسانده، دومین خط حمله لیگ برتر را به خود اختصاص داده است که آمار بسیار خوبی است و با دریافت ۱۱۵ گل هم دومین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.

رویا نوروزی، شیما روحانی، زهرا فقیهی، مریم کاراندیش، شکیلا بهمن نژاد، نگین بشارتی پور، پریسا علی پور،زینب امید زاده، زینب هاشمی، توران سلمان پور، زینب بذرافکن،لیلا حسینی، ام البنین حسینی، صونا بیداد و زهره شاهین پوری اعضای این تیم را به مربیگری خدیجه قانع تشکیل می دهند.

رویا نوروزی، زهرا فقیهی و زینب بذرافکن سابقه عضویت در تیم ملی بانوان هندبال را دارند و بسیاری از بازیکنان این تیم هم سابقه دعوت به اردوی  تیم ملی را در کارنامه دارند.

تیم شهید شاملی امروز جمعه در آخرین دیدار خود از مرحله رفت با نتیجه ۴۰ بر ۱۸ از سد تیم نفت و گاز گچساران گذشت تا با پیروزی کار خود به پایان برساند.

در رقابت های هندبال زنان کشور  هشت تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد و در پایان هم تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا شرکت می کند.

تیم هندبال شهید چمران لارستان که دیگر چندان نامدار نیست سابقه ۲ بار حضور در جام باشگاه های آسیا را دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =