توقف شهر خودرو برابر نساجی

تهران- ایرنا- تیم شهرخودرو در نخستین دیدار هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر برابر نساجی مازندران با کسب نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد و صدرنشینان را خوشحال کرد.

شاگردان «محمدرضا مهاجری» در تیم نساجی مازندران از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه «شهید وطنی قائم شهر» میزبان بازیکنان تیم شهرخودرو بودند.

نیمه نخست بازی بدون ثبت اتفاق تاثیرگذاری با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید و بازیکنان به رختکن رفتند تا خود را برای بازی در نیمه دوم آماده کنند.

از مهم‌ترین اتفاقات این دیدار در نیمه نخست شوت سنگین «علی اصغر شیری» بازیکن تیم نساجی مازندران بود که «سید مهدی رحمتی» این شوت را مهار کرد.

سنگربان شهر خودرو همچنین شوت زیبای «رحمان جعفری» که از پشت محوطه جریمه زده شد را به زحمت به خارج از زمین فرستاد.

نیمه دوم با حرکات تند و سریع بازیکنان میزبان آغاز شد و آنان در همان دقایق ابتدایی این نیمه موقعیت‌هایی به دست آوردند اما از این فرصت‌ها نتوانستند به نحو مطلوب استفاده کرده و به گل برسند.

شاگردان «یحیی گل محمدی» سرمربی شهرخودرو که برخلاف میزبان به نظر می‌رسید به کسب نتیجه تساوی نیز راضی هستند هنگامی که مالکیت توپ را در اختیار خود داشتند با رد و بدل کردن پاس‌های کوتاه سرعت بازی را کم می‌کردند و  در ادامه با ضد حمله‌های سریع خود بر روی دروازه خطرساز  می‌شدند.

در دقیقه ۶۳ شوت «یونس شاکری»  مهاجم شهرخودرو با  فاصله کمی از کنار دروازه «علیرضا حقیقی» سنگربان نساجی به بیرون رفت.

دردقیقه ۶۷ با ارسال پشت مدافعان، جعفری در محوطه جریمه شهرخودرو با رحمتی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما شوت او را رحمتی با عکس‌العملی به موقع به زیبایی به خارج از زمین فرستاد و مانع گلزنی این بازیکن شد.

در دقیقه ۶۸ یک بار دیگر جعفری در شلوغی محوطه جریمه حریف موقعیت مناسبی برای گلزنی داشت اما شوت این بازیکن شدت لازم را نداشت و رحمتی به آسانی آن را جمع کرد.

در دقایق بعدی بازیکنان دو تیم باز هم موقعیت‌هایی برای تغییر نتیجه به دست آوردند اما این فرصت‌ها تبدیل به گل نشد.
بحث برانگیزترین صحنه این دیدار در دقیقه ۸۹ اتفاق افتاد در این دقیقه «محمد مهدی نظری» مهاجمی که به جای «محمد قاضی» به میدان آمده بود در محوطه جریمه مدافع پیش رو برداشت اما با دخالت این بازیکن سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و از کنار آن گذشت.

موضوعی که کادر فنی و بازیکنان تیم نساجی مازندران نسبت به این تصمیم به شدت اعتراض کردند و خواستار تجدیدنظر داور در این صحنه بودند.

تیم شهرخودرو با کسب یک امتیاز این دیدار ۲۵ امتیازی شد اما با این نتیجه نیز از جایگاه چهارم جدا نشد.

تیم نساجی نیز با کسب یک امتیاز این دیدار ۱۳ امتیازی شد اما آنان نیز همچنان در رده دوازدهم باقی ماندند.

«موعود بنیادی فر» قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و با نشان دادن کارت زرد به «سروش رفیعی»، «فرشاد فرجی» و «محمد علی فرامرزی» بازیکنان تیم شهرخودرو و «علی شجاعی» بازیکن تیم نساجی آنان را جریمه کرد.

ترکیب نساجی مازندران:

علیرضا حقیقی، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسن جعفری، مجتبی ممشلی، سیدمحمد میری، محمدعرفان معصومی، علی‌اصغر عاشوری، رحمان جعفری، رضا دهقانی (علی شجاعی)، محمد قاضی (محمد مهدی نظری).

ترکیب شهرخودرو:

سید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، فرشاد فرجی (فرشاد محمدی مهر)، محمدعلی فرامرزی، علی نبی‌زاده، اکبر صادقی، سعید صادقی، سروش رفیعی (مرتضی خراسانی)، امین قاسمی‌نژاد و یونس شاکری.

هواداران تیم نساجی امروز (جمعه) استقبال خوبی از این دیدار داشته و از سوی آنان به شدت تشویق شدند اما این تلاش‌ها هم به بازیکنان کمکی برای تغییر نتیجه مثمر ثمر واقع نشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha