مسوولان با تمام وجود باید خدمتگزار مردم باشند

قصرشیرین - ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: مسئوولان در نظام اسلامی باید با تمام توان و به طور شبانه‌روزی برای خدمتگزاری به مردم و رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنند.

حجت الاسلام علی ملکی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قصرشیرین، افزود: از ویژگی های یک مسئوول در نظام اسلامی دینداری و ولایتمداری و داشتن اخلاق حسنه است.

وی اظهار داشت: مسئوولان باید به طور جهادی  و با داشتن برنامه برای خدمت رسانی به مردم و به خصوص فقرا و مستمندان تلاش کنند و  خدمت به مردم را یک تکلیف و وظیفه ای برای خود بدانند.

خطیب جمعه قصرشیرین گفت: همچنین مسئوولان باید دارای تخصص و تعهد و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت باشند زیرا بی‌برنامه‌گی برای یک مدیر و مسئوول سم است. 

او ادامه داد: مسئوولان باید زیر دست های خود را از بین افرادی انتخاب کنند که با اخلاق حسنه با مردم برخورد کرده و توان کار کردن را داشته باشند.

حجت الاسلام ملکی اضافه کرد: مسئوول باید ساده زیست باشد و خود و خانواده اش به عنوان الگوی مردم در رفتار و عمل باشد.  

او در ادامه خواستار پیگیری مسئوولان برای امهال وام های زلزله زدگان شد و افزود: رییس مجلس شورای اسلامی نیز در سفر به کرمانشاه برای پیگیری امهال  وام های زلزله زدگان قول مساعد داد.

وی، امهال وام ها را مهم ترین دغدغه کنونی مردم مرزنشین قصرشیرین بیان کرد و خواستار پیگیری آن از سوی مسئوولان شد.

 او در ادامه از مراجعه های تعدادی از مردم روستاهای شهرستان به دفتر امام جمعه برای گازرسانی به این روستاها خبر داد و از پیگیری های فرماندار و مسئوولان در این خصوص قدردانی کرد. 

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =