۲۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۳
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83592579
۰ نفر

برچسب‌ها

توقف تیم فوتسال بانوان پویندگان فجر شیراز

شیراز -ایرنا- تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در هفته شانزدهم مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور مقابل دختران کویر مس کرمان با نتیجه مساوی متوقف شد.

دیدار تیم های پویندگان شیراز و دختران کویر کرما ن جمعه در سالن ابوالفتحی شیراز برگزار شد  و هر دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

تیم پارس آرا به اصفهان نرفت

همچنین تیم پارس آرا شیراز دیگر نماینده استان فارس به دلیل مشکلات مالی که از ابتدای فصل با آن دسته و پنجه نرم می کرد، در این هفته به اصفهان نرفت تا دیدار این تیم  برابر نامی نو این شهر با نتیجه سه بر صفر به سود نماینده اصفهان اعلام شود.

مشکلات مالی معضل تیم های حرفه ای فوتبال و فوتسال مردان و زنان فارس 

با وجود اینکه اداره کل ورزش و جوانان فارس بر اساس قانون نمی تواند به تیم های حرفه ای کند اما تا کنون مبالغی را به این تیم ها پرداخت کرده است .

تیم  ارژن شیراز در رقابت های فوتسال برتر مردان حضور دارد، تیم های پارس آرا و صنعت فجر در لیگ برتر فوتسال زنان بازی می کنند و زاگرس هم نماینده فوتبال فارس در لیگ برتر بانوان است.

هم اینک در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال مردان تیم ارژن با  ۱۹ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفته اما خطر سقوط همچنان این تیم را تهدید می کند.

 تیم صنعت فجر شیراز با ۱۷ امتیاز و تیم پارس آرا هم با ۹ امتیاز به ترتیب در رده نهم و دهم جدول قرار دارند و امکان سقوط تیم پارس آرا وجود دارد.

همچنین تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز هم با ۶ امتیاز در جدول رده بندی ۱۲ تیمی، نهم است و خطر سقوط هم در کمین این تیم است .

اخبار مرتبط