کالدرون: من تصمیم می‌گیرم چه کسی بازی کند یا نیمکت‌نشین شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت "امید عالیشاه" در فهرست تیمش برای دیدار با سایپا، گفت: من سرمربی تیم هستم و تصمیم می‌گیرم که چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی نیمکت نشین باشد.

«گابریل کالدرون» روز جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، با اشاره به این بازی گفت:‌ زمان بازی تغییر کرد و این برای ما بهتر شد چرا که ساعت ۱۵ سرمای هوا کمتر است. شرایط خوبی داریم و همه چیز برای برگزاری دیدار فردا خوب است.

وی در مورد جذب مهاجم جدید و اینکه گفته می‌شود باشگاه با «جوناتاس» مهاجم برزیلی به توافق رسیده، افزود: در مورد این موضوع از باشگاه سوال کنید. چرا که در مورد جذب بازیکن آنها بیشتر اطلاعات دارند. ما هنوز چهار مسابقه را در برنامه داریم که تمرکز من روی آن دیدارها است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه محمدحسین کنعانی زادگان به دلیل اشتباه دربازی قبلی، ممکن است به همین خاطر نیمکت نشین شود، تصریح کرد: نمی‌دانم از کدام اشتباه حرف می‌زنید اما در مجموع باید بگویم که ما هر چهار روز یکبار بازی داریم و مسابقات فشرده است و با توجه به این موضوع طبیعی است که برای عدم خستگی بازیکنان تغییرات داشته باشیم.

وی در مورد دیدار فردای تیمش برابر سایپا تاکید کرد: همه تیم‌ها برابر پرسپولیس خوب و با انگیزه ظاهر می‌شوند و می‌دانیم که بازی سختی خواهیم داشت. تقابل با پرسپولیس یک بازی خاص برای حریفان است. تا امروز همه بازی‌های ما سخت بوده و حریفان هم عملکرد خوبی برابر ما داشتند. حریفان برابر ما خوب دفاع می‌کنند و اگر نتوانیم گل اول را در بازی فردا به ثمر برسانیم به مشکل خواهیم خورد.

کالدرون در رابطه با اینکه چمن ورزشگاه شهر قدس کیفیت لازم را ندارد و ممکن است پرسپولیس را در اجرای برنامه‌های تاکتیکی دچار مشکل کند، خاطرنشان کرد: ما از حریف شناخت خوبی داریم. می‌دانیم که آنها بازی مستقیم را در دستور کار قرار می‌دهند اما ما یک مهاجم بلند قد نداریم که بخواهیم آنگونه بازی کنیم پس سبک بازی ما متفاوت خواهد بود. درست است که اگر وضعیت چندان خوب نباشد به مشکل خواهیم خورد. البته این را هم باید بگویم که شرایط زمین چمن محل تمرین ما هم خوب نیست و بازیکنان با این شرایط آشنا هستند.

وی در مورد اینکه خیلی‌ها گل هفته گذشته مهدی ترابی به گل‌گهر را با گل لیونل مسی مقایسه می‌کنند، اظهار داشت: ترابی خیلی آماده است و از کیفیت و سبک بازی این بازیکن راضی هستیم و از عملکرد او لذت می‌بریم اما در مجموع باید بگویم که چندان با این مقایسه‌ها موافق نیستم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه امید عالیشاه پس از درگیری با سیامک نعمتی پیش از بازی با ذوب‌آهن همچنان در فهرست او جایی ندارد، گفت: من ۲۵ بازیکن دارم و این من هستم که تصمیم می‌گیرم از این نفرات چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت بنشیند. این تصمیمی بود که گرفتم و ممکن است هواداران و یا بازیکن از این تصمیم خوشحال نباشند.

کالدرون در ادامه درباره ناراحتی سید جلال حسینی از کادر فنی تیم، یادآور شد: رابطه خوبی بین ما و کاپیتان تیم حاکم است و او چه بازی کند و نکند رفتار خوبی دارد. به نظر می‌رسد این برخی از خبرنگاران هستند که دنبال جنجال هستند چرا که رابطه ما و حسینی از همان ابتدا خوب بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد:‌ ما سه مدافع میانی در سطح بین‌المللی داریم و این طبیعی است که هنگامی که دو نفر از آنها بازی می‌کنند یک نفر باید بیرون بنشیند. مسابقات هر ۴ روز یکبار به شکل فشرده برگزار می‌شود و باید برای حفظ آمادگی از همه بازیکنانمان استفاده کنیم.

وی در مورد هم گروهی پرسپولیس در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های الدحیل قطر، التعاون عربستان و الشارجه امارات اضافه کرد: همه گروه‌ها سخت هستند اما من گروه خودمان را دوست دارم چون از تیم‌های حریف شناخت لازم را دارم. همچنین به تیم و بازیکنان خودم هم اعتماد دارم. اطمینان دارم که با بازیکنان خوبی که داریم از گروهمان صعود خواهیم کرد.

کالدرون در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان پرسپولیس را مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا دانست، گفت: باید بازی به بازی جلو برویم ببینیم چه پیش خواهد آمد. باید همیشه به دنبال زیاده‌خواهی باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =