مردم با هوشیاری کامل مراقب توطئه‌های دشمنان باشند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه بزمان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مردم با هوشیاری کامل همواره مراقب نقشه‌های شوم دشمنان باشند و فریب تبلیغات و جریان‌سازی‌های آنها را نخورند.

حجت الاسلام عیسی بزمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بزمان با اشاره به اهمیت تقوای الهی اظهار داشت: داشتن تقوا و عمل صالح در این دنیا و در جهان آخرت باعث دوری انسانها از گناه و آتش سوزان جهنم می‌شود.

وی بیان کرد: مومن واقعی کسی است که بتواند بر هواهای نفسانی خود پیروز شود.

امام جمعه بزمان گفت: هستند کسانی که هنوز گرفتار هوای نفس خویش هستند و از رحمت پروردگار عالم بی‌بهره‌اند.

وی با اشاره به مشکلات راه‌های سیستان و بلوچستان بویژه بزمان افزود: یکی از عمده مشکلات مردم استان تکمیل نبودن مسیرهای ارتباطی آنان است.

حجت الاسلام بزمانی همچنین به معرفی توطئه‌های دشمنان جهت ضربه زدن به وحدت امت اسلامی پرداخت و گفت: گام دوم انقلاب و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب می‌تواند تمام نقشه‌های دشمنان را  خنثی کند.

امام جمعه ایرانشهر نیز گفت: در شرایطی که کشور در بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی تحت فشار شدید استکبار است حضور مردم در انتخابات بسیار ارزشمند و سرنوشت ساز بوده و نشان دهنده جایگاه مطلوب نظام در نزد مردم است.

حجت‌الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: نماینده مجلس شورای اسلامی باید قانون‌شناس باشد و نسبت به نظارت دقیق بر امور اهتمام ورزد زیرا تعهد نمایندگی بسیار مهم و جایگاهش والاست.

وی افزود: مسوولان باید نسبت به حل مشکلات معیشتی مردم دغدغه داشته باشند و از اشرافی‌گری پرهیز کنند.

امام جمعه چابهار با اشاره به سالروز تاسوعای چابهار اظهار داشت: وهابیت و کفر جهانی در ۲۴ آذر باعث کشته و زخمی شدن صدها زن، مرد، کودک و نوجوان شیعه و سنی چابهاری شدند.

حجت الاسلام محمد موسوی با اشاره به اینکه ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه است اظهار داشت: این دو کانون و مرکز تعلیم و تعلم باید از لحاظ برخی محتواها و سیستم های آموزشی به هم نزدیک شوند.

وی بیان کرد: مهمترین وظیفه حوزه و دانشگاه بصیرت افزایی در انتخابات است تا کسانی که اهل تجملات و تشریفات هستند به مجلس راه نیابند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =