دبستان ۶ کلاسه پویش ایران من در بندرپل خمیر افتتاح شد

بندرعباس- ایرنا- دبستان ۶کلاسه ایران من روز پنجشنبه در بندرپل خمیر به بهره برداری رسید.

مدیر آموزش وپرورش بندرخمیر درحاشیه بهره برداری از این فضای آموزشی گفت: برای ساخت این مدرسه ۲۰ میلیارد ریال از محل مشارکت موسسه مهر گیتی و اتاق بازرگانی ایران و اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان هزینه شده است.
محمد فولادی افزود: این مدرسه با ۳۸۴ مترمربع زیربنا از ابتدای سال ۹۷ شروع شده و دارای سرویس بهداشتی،  آبخوری، دیوارمحوطه و امکانات آموزشی کامل است.
وی بیان داشت: این مدرسه یکی از مدارس تخریبی و بحرانی شهرستان خمیر بوده که امروز با کمک این خیران شاهد بهره‌برداری آن بودیم.
وی بیان داشت: در سالجاری ۱۱ مدرسه در شهرستان خمیر به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این مدرسه تعداد مدارس به ۱۲ باب رسید.
 مدیر آموزش و پرورش خمیر بیان داشت: همچنین  ۱۱ مدرسه دیگر نیز در این شهرستان در دست ساخت است.

 موسس پویش «ایران من» و  نایب رییس سابق اتاق بازرگانی ایران نیز در این مراسم اظهارداشت: زنجیره مدارس ایران من در قالب پویش مدرسه سازی توسط اعضای اتاق های بازرگانی سراسر کشور در بخش خصوصی در خرداد ۹۳ پایه ریزی شد.
پدرام سلطانی افزود: این گروه درجهت بالندگی و توسعه کشور  تاسیس ۱۰۰ مدرسه ابتدایی «ایران من »را در مناطق روستایی کشور هدف قرار داده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر پویش مدرسه سازی ایران من، به کمک کارآفرینان و فعالان اقتصادی ۱۰۰ مدرسه ایران من با همراهی موسسه خیریه مهر گیتی در مناطق کمتر برخوردار کشور در دست احداث دارد.
این مسوول اظهارداشت: تاکنون تعداد ۹۰ مدرسه ایران من در ایران به بهره برداری رسیده که از این تعداد ۴ مدرسه درهرمزگان در ۲ روز اخیر افتتاح شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =