۲۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83591747
۰ نفر

برچسب‌ها

واژگونی خودرو در میبد  ۶ زخمی برجا گذاشت

یزد- ایرنا- رییس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد از زخمی شدن ۶ نفر روز پنجشنبه به علت واژگونی یک دستگاه خودرو در جاده کمربند غربی این شهر خبر داد و گفت: زخمی ها با همکاری نیروهای مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ به بخش اورژانس منتقل شدند.

محمد هادی فرح‌زادی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زخمی های این حادثه ۲ مرد ۴۱ و  ۶۱ ساله ، یک خانم ۳۸ ساله ، ۲ دختر ۱۴ ساله و یک پسر بچه ۶ ساله هستند که تعدادی از این افراد از ناحیه سینه ، گردن ،فک ، کمر و گردن ، دست و شکم آسیب دیدند و پسر بچه نیز به علت آسیب دیدگی از ناحیه کتف در بخش اورژانس بستری است.

وی اضافه کرد : این افراد در حال بازگشت از تهران به یزد بودند.

بنا بر اعلام پلیس راه یزد، خواب آلودگی، سرعت غیرمجاز،خستگی و بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی علت عمده حوادث رانندگی در جاده های استان است.

رییس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد در ادامه اضافه کرد : همچنین ۲ مرد ۳۷ و ۴۴ ساله میوه فروش سحرگاه امروز در چادر مسافرتی به علت استفاده از گاز پیک نیک مسموم و از سوی عوامل اورژانس ۱۱۵ به اورژانس منتقل شدند.

همچنین رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی میبد نیز از گازگرفتگی یک مادر و چهار فرزندش در محله « بارجین» این شهر خبر داد که این حادثه ناشی از استفاده بخاری غیراستاندارد بود.

علیرضا فصیحی افزود: این افراد با تماس یکی از فرزندان خانواده با اورژانس در محل حادثه درمان و از مرگ نجات یافتند.

وی از مردم خواست از وسایل گرمایشی استاندارد استفاده کنند و در محیط های بسته از بخاری روباز استفاده نکنند ، همچنین خروجی لوله های دودکش بسته نشده باشد.

همچنین دیروز ( چهارشنبه) یک نفر در میبد به علت گاز گرفتگی در تریلی فوت کرد و یک تن دیگر پس از انتقال به بیمارستان درگذشت  و  در حادثه دیگری هم ۶ معلم که از یزد به اردکان می‌رفتند ، زخمی و به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد منتقل شدند.

بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در سال ۱۳۶۸ مراحل ساخت آن با همت شادروانان میرزا محمد صادقیان و سیدحسین میردهقان (کرباسی) در زمینی به مساحت ۱۱۰ هزار مترمربع و با زیربنای حدود ۱۲ هزار مترمربع شروع شد.

این مرکز بهداشتی و درمانی با همکاری دانشگاه شهید صدوقی یزد در ارتباط با تجهیزات زیربنایی تکمیل شد و در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۸۰ افتتاح و اکنون با ۲۱۹ تخت و فضای فیزیکی استاندارد و تجهیزات مجهز در حال ارائه خدمت است.

مرکز شهرستان ۱۰۴ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =