تیم بسکتبال شهرداری گرگان پتروشیمی بندرامام را شکست داد

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان در هفته دوازدهم مرحله مقدماتی لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز در گرگان پنجشنبه تیم پتروشیمی بندرامام را با نتیجه ۶۶ بر ۴۷ مغلوب کرد.

در این دیدار در حضور بیش از ۴ هزار تماشاگر در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد، تیم شهرداری در کوارترهای اول و سوم به ترتیب با نتایج ۲۱ بر ۹ و ۱۹ بر ۱۰ میهمانش را شکست داد اما در کوارتر با نتیجه را ۱۱ بر ۱۳ واگذار کرد.

کوارتر چهارم این دیدار با نتیجه تساوی ۱۵ بر ۱۵ به پایان رسید.

مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم شهرداری گرگان برای آغاز این بازی در غیاب "روزبه ارغوان"  بازیکن کلیدی و مصدوم خود، یارانش را با ترکیب اولیه پری پتی، نوید رضایی‌فر، علیار نجفی، امیر صدیقی (کاپیتان) و احمد بوستانیان به میدان فرستاد.

شاگردان فرزاد کوهیان سرمربی تیم پتروشیمی بندرامام برای این بازی با ترکیب اولیه حامد حسین‌زاده، سجاد مشایخی، رسول مظفری، محمد حسن‌زاده و میثم میرزایی وارد زمین شدند.

پری پتی بازیکن تیم شهرداری گرگان با کسب ۱۵ امتیاز و اثرگذاری ۲۷ بهترین بازیکن تیمش و این رقابت بود و بعد از وی نوید رضایی‌فر دیگر بازیکن تیم شهرداری با کسب ۱۳ امتیاز و اثرگذاری ۱۷ موثرترین بازیکن تیمش شناخته شد.

همچنین علیار نجفی یکی دیگر از بازیکنان تیم شهرداری با کسب ۱۵ امتیاز در کنار امیر صدیقی کاپیتان این تیم با کسب ۱۲ امتیاز، امتیازآورترین بازیکنان تیم شهرداری بودند.

در تیم پتروشیمی بندرامام محمد حسن‌زاده با کسب ۱۲ امتیاز و اثرگذاری ۱۳ بهترین بازیکن تیمش در کنار رسول رضایی با کسب ۱۳ امتیاز و اثرگذاری ۹ به عنوان امتیازآورترین بازیکن این تیم شناخته شدند.

در این دیدار پری پتی با کسب ۱۵ امتیاز و ۱۲ ریباند از تیم شهرداری گرگان در کنار محمد حسن‌زاده از تیم پتروشیمی با کسب ۱۲ امتیاز و ۱۱ ریباند عنوان بازیکن "دبل دبل" را به خود اختصاص دادند.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان که در هفته سیزدهم این رقابت‌ها (هفته پایانی دور رفت مرحله مقدماتی) دوشنبه هفته آینده میزبان تیم پالایش نفت آبادان خواهد بود، اکنون با انجام ۱۱ بازی، ۱۰ برد و یک باخت با مجموع ۲۱ امتیاز و یک بازی کمتر در مکان دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم پتروشیمی بندرامام هم با ۱۲ بازی، ۱۰ برد و ۲ باخت و ۲۲ امتیاز دارد در مکان اول جدول رده‌بندی قرار دارد.

بازی عقب افتاده تیم بسکتبال شهرداری گرگان با ذوب‌آهن اصفهان ۲۸ آذر ماه برگزار خواهد شد.

در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور ۱۴ تیم حضور دارند.

همچنین تیم بسکتبال دختران شهر گرگان با برتری ۷۳ بر ۵۷ برابر تیم آسمان سترگ سپهرداد تهران به مقام نائب قهرمانی رقابت‌های نیم فصل بسکتبال لیگ برتر زنان باشگاه‌های کشور در گروه الف دست یافت.

در این دیدار که در حضور یک هزار تماشاگر در خانه بسکتبال گرگان برگزار شد، تیم بسکتبال دختران گرگان در کوارتر اول و سوم با ترتیب با نتایج ۲۰ بر ۱۳ و ۲۲ بر ۹ حریفش را شکست داد، اما در کوارترهای دوم و چهارم با نتایج ۷ بر ۱۰ و ۲۳ بر ۲۵ بازی را به میهمانش واگذار کرد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha