۲۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83591681
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای ایلام از امشب بارانی می شود

ایلام- ایرنا- کارشناس هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی از اواخر وقت امشب آسمان استان را تحت تاثیر ناپایداری های خود قرار می دهد.

احسان احمدی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سامانه تا اواخر روز جمعه به فعالیت های ریزشی خود در نقاط مختلف استان ایلام ادامه می دهد و در ارتفاعات و نقاط سردسیر کوهستانی به شکل برف پراکنده می بارد.

وی افزود: دامنه فعالیت ریزشی این سامانه کل استان ایلام را در بر می گیرد هرچند قدرت و میزان بازش ها در نیمه شمالی بیشتر از نیمه جنوبی خواهد بود.

احمدی نژاد یادآور شد: هرچند ریزش های این سامانه از قدرت چندانی برخوردار نیست و یک سیستم بارشی ضعیف محسوب می شود اما آب گرفتگی معابر و کندی و اختلال در تردد وسایل نقلیه را در پی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: مه گرفتگی جاده های کوهستانی و گردنه ها و لغزندگی مسیرها باعث کندی دید رانندگان می شود و باید این افراد هنگام تردد از جاده های کوهستانی و گردنه ها احتیاط لازم را مد نظر داشته باشند.

وی گفت: با خروج این سیستم بارشی از اواخر وقت روز جمعه هوای استان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی پایدار است ولی یک سامانه بارشی پرقدرت از روز دوشنبه هوای استان را دوباره ناپایدار می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =