یک نمایش از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره منطقه ای تئاتر راه یافت  

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک نمایش از این استان به نام «حقایقی در باب پسرفت» به مرحله نهایی هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس راه پیدا کرد.

محمدشریف اسلامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۶۵ نمایش از نقاط مختلف کشور به این جشنواره ارسال شد که پس از بررسی و ارزیابی هیأت داوران نمایش «حقایقی در باب پسرفت» جزو آثار راه یافته به مرحله نهایی بود.

وی افزود: این اثر هنری تولید واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارگردان و نویسنده این نمایش رضا گشتاسب بوده و با مشارکت انجمن ضایعه نخاعی کهگیلویه و بویراحمد تولید شده است.

اسلامی عنوان کرد: این نمایش با رویکرد فرهنگی به موضوع پسرفت پرداخته و آن را برای مخاطبان خود بیان می کند.

وی ابراز داشت: میثم مرادی آزاد دستیار کارگردان، محمدصالح کرمی طراح صحنه و نور، طاهره عبدالله پور و ثریا نجابت طراح گریم و ملکه حسینی  نیز طراح لباس این نمایش هستند. 

اسلامی گفت: اردشیر جهانشاهی، میثم مرادی آزاد، مسلم بزرگزاده، محمد مرادی آزاد، علی امامی، ثریا نجابت، طاهره عبدالله پور و پریا امامی در این نمایش به ایفای نقش پرداخته اند.

وی اظهار داشت: هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس به مدت چهار روز و از ۲۸ آذرماه تا اول دی ماه ۱۳۹۸ با حضور ۱۰ استان کشور در استان هرمزگان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =