طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی به ۳ هزار طرح کاهش یافت

شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح‌های نیمه تمام ورزشی کشور از ۴ هزار طرح در سال گذشته به ۳ هزار طرح در سالجاری کاهش یافته است.

ژاله فرامرزیان روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از استخر شنای شهر بلداجی شهرستان بروجن اظهارداشت: تکمیل این ۳هزار طرح به ۶۸ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که برای تامین این اعتبار با محدودیت‌ مواجه هستیم.

وی، مشارکت مردم و خیرین ورزشی را عامل مهمی در تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام دانست و گفت: بی‌شک شرایط اقتصادی کنونی را با سربلندی و با مشارکت مردم به سلامت پشت سر می‎گذاریم، چرا که مردم کشور بارها با همراهی خود کارها و حماسه‌های بزرگی را خلق کرده‌اند.

فرامرزیان، با تاکید بر تقویت همکاری بین دولت و بخش خصوصی، خاطرنشان کرد: تحقق توسعه یافتگی در کشور جز با مشارکت تمامی ارکان و اجزاء امکانپذیر نیست و همین مشارکت مردم و بخش خصوصی ما را به تکمیل هرچه سریع‌تر طرح‌ها امیدوار می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان،در ادامه ایجاد فضای نشاط و شادابی را از وظایف مهم این نهاد برشمرد و گفت: ایجاد طرح‌هایی نظیر استخر شنا می‌تواند ما را در انجام این رسالت کمک بسزایی کند.

فرامرزیان تصریح کرد: استخر شنا از جمله طرح‌هایی است که هم نشاط و سلامت را فراهم می‌آورد و هم می‎تواند پاسخگوی نیازهای درمانی سالمندان باشد.

به گزارش ایرنا، استخر شنای شهر بلداجی شهرستان بروجن پس از ۱۲ سال انتظار در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۵۰ مترمربع و با اختصاص هزینه‌ای بالغ بر۴۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به بهره‌برداری رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =