۲۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۵
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83591616
۰ نفر

برچسب‌ها

یکی از عوامل اصلی اغتشاش در البرز دستگیر شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز گفت: فردی که در فضای مجازی اقدام به ارسال فراخوان و ترغیب افراد به ایجاد اغتشاش در شهرستان فردیس می کرد در این استان دستگیر شد.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز،   سردار عباسعلی محمدیان افزود : در پی نا آرامی های آبان ماه سال جاری و آسیب رساندن عده ای از اغتشاشگران به اموال عمومی در شهرستان فردیس، دستگیری عوامل اصلی این صدمات در دستورکار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی فردی که در فضای مجازی اقدام به انتشار فرخوان تجمع و ترغیب افراد به آسیب رساندن به اموال می کردند شده و با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه نامبرده را در شهرستان فردیس شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس امنیت منتقل کردند.
سردار محمدیان گفت : این متهم به صورت گسترده در فضای مجازی فعالیت کرده و در کانال ها و گروه های مختلف افراد را ترغیب به شرکت در تجمع و اغتشاش می کردند.
وی با بیان اینکه پرونده متهم تکمیل و تحویل مراجع قضائی شده است گفت: پلیس با کسانی که امنیت شهروندان را به مخاطره بیندازند مماشات نکرده و از طریق قانون با آن ها برخورد خواهد کرد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha