صیادمنش: مکاتبات انجام شده، برای همراهی تیم امید آماده‌ام

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال امید ایران که در لیگ ترکیه حضور دارد امیدوار است در تایلند به اردوی تیم امید ملحق شود.

مهاجم تیم فوتبال امید در خصوص شرایط خودش پیش از آغاز اردوی تیم امید گفت: بازی‌های ما همچنان ادامه دارد و در این مقطع نمی‌توانم به تمرینات تیم در اردوی تهران ملحق شوم. طبق آخرین خبری که دارم فدراسیون با باشگاه مذاکره کرده و در انتظار پاسخ مکتوب هستند. البته شفاهی با من صحبت کردند که اعلام کردم دوست دارم کنار تیم باشم و فکر می‌کنم همکاری لازم انجام می شود. بر این اساس امیدوارم به صورت مستقیم راهی تایلند شوم تا تیم را همراهی کنم.

صیادمنش همچنین در خصوص شرایط اردوهای پیش روی تیم امید اظهار داشت: تا جایی که می‌دانم مهدی خانی و دلفی هم تلاش می‌کنند در اردوی قطر حضور داشته باشند. بازیکنان لیگ هم در تهران وارد اردو می‌شوند و امیدوارم من تنها غایب این اردو باشم. هرچند دوست داشتم در همین اردو هم حضور داشته باشم اما شرایط بازی ها اجازه نمی‌دهد. خوشبختانه در سفر اندونزی تیم را همراهی کردم و مثل همه بازیکنان انگیزه زیادی برای حضور در مسابقات نهایی دارم.

وی در پایان گفت: تیم المپیک از بازیکنانی تشکیل شده که به جام جهانی نوجوانان و جوانان صعود کرده‌اند و تجربیات خوبی دارند. این تیم می تواند نمایش شایسته‌ای در تایلند داشته باشد و بسیاری از همین بازیکنان در آینده نزدیک ترکیب تیم ملی را شکل می‌دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =