امام جمعه گناوه:۹ دی متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست

گناوه - ایرنا -  امام جمعه گناوه گفت: ۹ دی  تعلق به هیچ جناح و گروهی ندارد و همگان در بزرگداشت برنامه‌های  این روز حماسی مشارکت و حضوری پرشور و گسترده داشته باشند.

حجت الاسلام سید عبادالهادی رکنی حسینی  روز پنجشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های ۹ دی در این شهرستان گفت:  تاریخ ۴۰ ساله عمر باشکوه انقلاب اسلامی روزهای تلخ و شیرینی را پشت سرگذاشته که ۹ دی ۸۸ یکی از روزهای باحلاوت و  شیرین و  ماندگار  این شجره طیبه است.

وی یادآورشد:۹ دی ۸۸ روز بصیرت و میثاق و پیوند امت با ولایت، اعلام انزجار به  بدخواهان داخلی و خارجی  و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات ایران اسلامی است و باید هرچه باشکوه‌تر گرامی داشته شود.

رکنی حسینی افزود: دشمنان و معاندان انقلاب که ازحضور پرشور مردم در انتخابات سال ۱۳۸۸ مایوس شده بودند تلاش کردند  شجره طیبه انقلاب را از بین ببرند اما با درایت رهبرمعظم انقلاب و حضور حماسی مردم بابصیرت پس از ۸ ماه  در ۹ دی  آتش فتنه‌ای را که برپا کرده بودند خاموش و نقش بر آب شد.

وی اظهار داشت: مردم بابصیرت ایران پس از انتخابات  ۸۸ که کشور درگیر حوادث تلخی بود زمانی که دیدند به  ساحت امام حسین (ع)  و امام و رهبری توهین و جسارت شده، صف خود را از اشرار و معاندان جدا و در ۹ دی با لبیک به ندای  رهبر معظم انقلاب به خیابان‌ها آمدند و پاسخ کوبنده ای به سلطنت طلبان، معاندان و بدخواهان نظام دادند.

 امام جمعه گناوه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار کشتی انقلاب بارها با روشنگری درایت و تیزبینی کشور را از بحران و فتنه‌ها نجات داده  است، گفت: رهبر فرزانه انقلاب با تبیین زوایای توطئه فتنه سال ۱۳۸۸، دشمنان و معاندان داخلی و خارجی را در ۹ دی ناکام و ناامید کرد.

وی ادامه داد: در حوادث آبان امسال با درایت و تیزبینی رهبر معظم انقلاب مردم صف خودرا از اغتشاشگران جدا تا  فتنه‌گران و دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: حماسه ۹ دی از رویدادهای مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است و باید با مشارکت و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی  و مردم غیور این روز باشکوه گرامی داشته شود.

دانیال اسفندیاری افزود: فرمانداری و مجموعه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان آماده هرگونه همکاری در برپایی باشکوه حماسه ۹ دی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: فتنه سال ۱۳۸۸ که اصل نظام و ولایت را نشانه گرفته بود حاصل تلاش سال‌های دشمنان نظام و انقلاب در داخل و خارج کشور بود که با درایت رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده مردم در روز ۹ دی  جواب محکمی به آنان داده شد.

ضرغام مردانی افزود:  وحدت و انسجام در برهه کنونی از نیازهای  کشور است که مردم غیور و سلحشور ایران از جمله این شهرستان در  روز ۹ دی به منصه ظهور خواهند رساند.
وی یادآورشد: بزرگداشت حماسه ۹ دی در مصلای جمعه این شهر  با اجرای چندین برنامه برگزار می‌شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =