جوسازی علیه دانشگاه پیام نور نهاوند؛ از حاشیه تا واقعیت

همدان- ایرنا- رییس دانشگاه پیام‌نور مرکز همدان گفت: پخش هرگونه آهنگ غیرمجاز و زیرزمینی در آیین روز دانشجو در دانشگاه پیام‌نور نهاوند تکذیب می‌شود و فیلم و صدای این مراسم نیز توسط مراجع مسئول بازبینی شد.

صفی الله صفایی چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: ۱۸ آذر جاری با دعوت و میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نهاوند مراسم روز دانشجو در این دانشگاه با مجری گری بسیجیان برگزار شد و بنده به عنوان سخنران در این آیین شرکت کردم.

وی اضافه کرد: رییس بسیج دانشجویی برادران و خواهران نهاوند در این مراسم حضور داشتند و در این مراسم چهار موسیقی غیر شاد معمولی توسط خواننده نهاوندی اجرا شد.

رییس دانشگاه پیام‌نور مرکز همدان ادمه داد: به واسطه رحلت رییس حوزه علمیه سابق نهاوند، تاکید داشتیم موسیقی غیر شاد اجرا شود و در پایان این مراسم به فعالان فرهنگی جوایزی اهدا شد.

صفایی موارد مطرح شده در فضای مجازی علیه دانشگاه پیام نور نهاوند را حاصل غرض ورزی دانست و گفت: خواننده نهاوندی این مراسم از افراد دارای مجوز بوده و پیشتر جوایزی از اداره فرهنگ و ارشاد نیز دریافت کرده است.

وی تاکید کرد: همچنین در صورت وقوع هر نوع رفتار غیر معمول به طور حتم مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور نهاوند، دانشجویان بسیجی حاضر در جلسه و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان نهاوند معترض می شدند یا جلسه را ترک می کردند در حالیکه مسئول بسیج دانشجویی نهاوند با حضور در بالای سن به فعالان فرهنگی لوح اهدا کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =