تصادف زنجیره‌ای در جاده روانسر سه کشته بر جا گذاشت

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راه کرمانشاه از وقوع یک مورد تصادف زنجیره‌ای میان سه دستگاه خودروی سواری و کامیون خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر جان خود را از دست داده و سه تن نیز زخمی شدند.

سرهنگ «محمد حیدری» در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این حادثه حوالی ساعت ۱۹ امشب (چهارشنبه) در کیلومتر هشت محور قزانچی - روانسر میان خودروهای سواری پژو ۴۰۵ و پراید و یک دستگاه کامیون رخ داد.

وی یادآور شد: در اثر این حادثه دلخراش، ۲ سرنشین پراید در صحنه تصادف و یکی از سرنشینان دیگر خودروها نیز در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری افزود: همچنین بر اثر این سانحه سه نفر از سرنشینان این خودروها نیز مصدوم و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راه کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های صورت گرفته و گزارش همکاران حاضر بر صحنه تصادف، انحراف به چپ خودروی پراید این حادثه مرگبار را رقم زده است.

وی با ابراز تاسف از وقوع این سانحه دلخراش، از رانندگان خواست که با توجه به لغزنده بودن اکثر محورهای استان، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از اعمال رفتارهای خطرناک مانند سبقت های غیرمجاز خودداری کنند.

حیدری در پایان از وجود ۶۵ گشت جاده ای به منظور یاری رسانی به رانندگان و همچنین کنترل رفتار آنها خبر داد و گفت: خودروهای متخلف حادثه ساز حداقل ۷۲ ساعت توقیف می شوند.