۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۰
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 83591094
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه فرش دستباف در همدان گشایش یافت

همدان- ایرنا- شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف، دستبافته‌های سنتی، تابلو فرش، گلیم و جاجیم چهارشنبه شب در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی همدان در این آیین گفت: در این نمایشگاه ۶۱ واحد از تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف،دستبافته‌های سنتی،تابلو فرش،گلیم و جاجیم شهرهای همدان، تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد، اصفهان، آذربایجان غربی، نائین، فارس، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، گلستان، سنقر و مرکزی محصولات خود را در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع به نمایش گذاشته‌اند.

حمید گلیپور افزود: محصولات این شرکت کنندگان شامل انواع فرش دستباف اردکان، یزد و کاشمر، انواع فرش و تابلو فرش ابریشم قم، فرش های نفیس تبریز، افشار و بیجار، اصفهان و نائین، گزل بافت قشقایی، انواع فرشهای چله ابریشم و کرک و گل ابریشم، فرش های گیاهی سنندج، انواع گلیم و گبه، انواع فرش های بختیاری و یلمه، اراک، ساروق و جیریا است که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره وسیعی را شامل می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حفظ  و اعتلای جایگاه فرش دستباف ایران، عرضه آخرین دستاوردها و محصولات بازار فرش دستباف به علاقه مندان، هم افزایی بین فعالان حوزه فرش دستباف در حفظ و توسعه بازار ذکر کرد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف،دستبافته های سنتی،تابلو فرش،گلیم و جاجیم تا ۲۵ آذرماه دایر است و علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ و در روز جمعه به صورت یکسره ۱۰ تا ۲۱ مراجعه کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =