۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۳
کد خبرنگار: 837
کد خبر: 83591033
۰ نفر

برچسب‌ها

جهانگیری بر ضرورت حمایت از سمن‌های حوزه جوانان تاکید کرد

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با تأکید بر ضرورت حمایت از سمن‌های حوزه جوانان از وزیران کشور و ورزش و جوانان خواست تا نسبت به صدور پروانه سمن‌های جوانان در استان‌ها اقدام لازم و فوری انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری با توجه به عدم صدور پروانه فعالیت سمن های جوانان در برخی استان ها، از استان هایی که در صدور مجوز و حمایت از سازمان های مردم نهاد جوانان اقدامات شایسته ای انجام داده اند، تشکر کرد و بر ضرورت حمایت از سمن های حوزه جوانان و صدور پروانه سمن های جوانان در استانهایی که متوقف است، تاکید کرد.

جهانگیری خطاب به وزیران کشور و ورزش و جوانان دستور داد با توجه به ضرورت حمایت از سمن‌های حوزه جوانان و با تشکر از استان‌هایی که در صدور مجوز و حمایت اقدامات شایسته‌ای انجام داده اند، برای صدور پروانه سمن‌های جوانان در استان‌هایی که متوقف است، اقدام لازم و فوری انجام شود.
گفتنی است یکی از مهمترین مشکلاتی که همواره در دیدار سمن های جوانان در استان های مختلف با معاون اول رییس جمهوری مطرح می‌شود، موضوع عدم صدور پروانه فعالیت این سمن‌ها در برخی استان ها بوده است.
اهمیت موضوع صدور پروانه فعالیت به دلیل نظام مندی فعالیت های سازمان های مردم نهاد جوانان در راستای تقویت، حمایت و توانمندسازی این سازمان ها حائز اهمیت است و ثبت حقوقی و قانونی شدن فعالیت های آنها را تضمین می کند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =