سرنشین پژو در تصادف با نیسان جان‌باخت
عکس آرشیوی است

سنندج - ایرنا - رییس پلیس راه دیواندره از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در جاده روستایی قجر از توابع بخش سارال این شهرستان خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

سرگرد زندی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه رانندگی ساعتی پیش بین یک دستگاه نیسان و سواری پژو رخ داد و یکی از سرنشینان سواری به علت شدت جراحات در دم جان باخت.

رییس پلیس راه دیواندره علت حادثه را تجاوز به چپ از سوی راننده سواری پژو اعلام کرد و افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و یخبندان و لغزنده بودن سطح جاده‌ها، رانندگان می بایست با سرعت مطمئن و پرهیز از عجله و شتاب در مسیرهای اصلی و فرعی تردد کنند.  

سرگرد زندی با اشاره به وقوع چند فقره تصادف رانندگی منجر به مرگ و جرح در مسیرهای ارتباطی حوزه  این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته، از مردم خواست از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کرده در حد امکان با سرعت مطمئن رانندگی کرده و ضمن همراه داشتن تجهیزات سفر در زمستان، کمربند ایمنی را ببندند تا در زمان وقوع حوادث آسیب کمتری ببینند.

ظهر چهارشنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در محور سنندج - دیواندره چهار نفر مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل و تحت درمان قرار گرفتند،  شامگاه سه شنبه نیز تصادف بین اتوبوس و سواری خودرو در محور بیجار به دیواندره  ۲ نفر کشته و ۲ نفر نیز مصدوم شده بودند.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۹۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =