۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۹
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 83590981
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیرعامل گروه ماشین سازی تبریز منصوب شد

تبریز - ایرنا - مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در حکمی، ناصر فرج‌زاده را به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه ماشین‌سازی تبریز منصوب کرد.

در متن سیدعباس هاشمی منش خطاب به مدیرعامل جدید گروه صنعتی ماشین سازی تبریز آمده است: 

"جناب آقای ناصر فرج زاده، با عنایت به مراتب تعهد،شایستگی وتجارب ارزشمند جنابعالی،به موجب این حکم بعنوان مدیرعامل شرکت گروه ماشین سازی تبریز منصوب می‌گردید تا بابهره گیری از تمام ظرفیت‌ها ومنابع درچارچوب اساسنامه و قانون تجارت درتحقق احداف وبرنامه‌های این صندوق و حفظ مصالح و منافع شرکت انجام وظیفه فرمایید.

از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله و تحقق رشد واعتلای اقتصاد کشور جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم".

فرج زاده از زمان خلع ید گروه ماشین سازی تبریز از مالک خصوصی آن، قربانعلی فرخزاد، در حدود سه ماه قبل تاکنون سرپرستی گروه ماشین سازی تبریز را بر عهده داشت.

گروه ماشین سازی تبریز با بیش از ۵۰ سال قدمت یکی از بزرگترین کارخانه‌های شهر تبریز واقع در قراملک و تولیدکننده انواع ماشین‌های صنعتی همانند انواع ماشین‌ابزار، کمپرسورهای صنعتی، پمپ‌های آب، الکترو موتور، لیفت تراک، انواع موتورهای دیزلی، ماشین آلات نساجی، ماشین‌های تراش، ماشین‌های فرز، ماشین‌های مته، قطعات ریخته و دستگاه‌های سی ان سی است.
کارخانه ماشین سازی در سال ۱۳۴۶ کلنگ زنی و در سال ۱۳۵۲ به بهره برداری رسیده است.

این گروه صنعتی مادر که از نخستین واحدهای صنعتی مادر ایران محسوب می شود، در یک دهه اخیر به دلیل واگذاری های غیراصولی به افراد غیراهل با مشکلات اساسی در مدیریت و تولید مواجه شده و بخش بزرگی از نیروی انسانی آن بیکار شده بود.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چند ماه قبل مالکیت گروه صنعتی ماشین سازی را از فرخزاد گرفت و  آن را به صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، به عنوان مالک قبلی آن، پس داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =