۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83590974
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۶۰ دانش آموز دختر از پیشوا عازم مناطق عملیاتی شدند

تهران- ایرنا- ۱۶۰ دانش آموزان دختر شهرستان پیشوا در قالب کاروان‌های راهیان نور، به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش ایرنا، این گروه از دانش آموزان روز چهارشنبه در قالب کاروان دانش‌آموزی راهیان نور شهرستان پیشوا، پس از زیارت مرقد مطهر امامزاده جعفر(ع) و گلزار شهدا، با بدرقه مسئولان این شهرستان عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در مناطق جنوبی کشور شدند.
فرماندار شهرستان پیشوا در این مراسم گفت: اردوهای راهیان نور، اقدامی فرهنگی در راستای مقابله با تهدید نرم دشمنان نظام است که با استفاده از آن، جوانان و آینده سازان کشور را هدف قرار داده است.
حسین عباسی افزود: دانش آموزانی که دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده و درک نکرده اند، با حضور در مناطق عملیاتی جنگ تحمیلی، از نزدیک با رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان اسلام آشنا شده و روایتگر این ایثار برای سایر دانش‌آموزان خواهند بود.
وی اظهار کرد: دانش‌آموزان دختر در مدت اقامت در مناطق عملیاتی جنوب از نزدیک با رشادت ها و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند. 

وی افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری مسابقه خاطره ‌نویسی، بیان خاطرات توسط راویان دفاع مقدس، برگزاری مراسم معنوی دعا و نیایش و بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس از جمله برنامه‌هایی است که در زمان حضور دانش آموزان دختر در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اجرا می شود .
شهرستان پیشوا در مجموع دارای بیش از ۱۳ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است.
پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =