۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۷
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 83590959
۰ نفر

برچسب‌ها

اختلال اینترنت شهرستان قوچان به زودی رفع می‌شود

مشهد- ایرنا- مدیر مخابرات خراسان رضوی گفت: اختلال و قطع اینترنت در شهرستان قوچان تا ۲ ساعت دیگر برطرف می‌شود.

حسن اروجی عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا علت قطع اینترنت در قوچان را ارتقا و بهینه‌سازی مسیر ارتباطی بین قوچان و مشهد عنوان کرد و افزود: اطلاع رسانی لازم در زمینه احتمال قطع و اختلال اینترنت در قوچان انجام شده بود.

وی ادامه داد: خطوط تلفن همراه در این شهرستان مشکلی ندارد و فقط اختلال و مشکل در دیتاهای تلفن همراه است که به زودی رفع خواهد شد.

اروجی گفت: احتمال اختلال اینترنت در برخی شهرستان‌های اطراف و مرتبط با شبکه قوچان مانند کلات، چناران و درگز نیز وجود دارد.

فرماندار شهرستان قوچان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: ارتقای سیستم‌های مخابراتی در قوچان و شهرستان‌های تابعه از دیشب در حال انجام بود که منجر به اختلال و مشکلاتی در شبکه مخابراتی شد.

هادی رجایی‌نیا با بیان اینکه شهرستان‌های قوچان، درگز و کلات با مشکل در این شبکه مواجهند افزود: هم اکنون کارشناسان در حال بررسی و رفع نقص شبکه هستند.

اینترنت شهرستان قوچان از نخستین ساعات بامداد امروز ابتدا دچار اختلال و سپس قطع شد که با توجه به مرکزیت قوچان در سرویس‌دهی به شهرستان‌های کلات، چناران و درگز این شهرستان‌ها نیز دچار مشکل شدند. 

قوچان در ۱۲۰ کیلومتری مشهد واقع است.
استان ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی چهار میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک فعال در قالب شبکه خدمات همراه اول دارد. همچنین شرکت مخابرات خراسان رضوی خدمات خود را به افزون بر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت ارائه می‌کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =