فرماندار: ارتقای کیفیت نان از درخواست‌های شهروندان چابهار است

چابهار- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: ارتقای کیفیت نان مورد تاکید و درخواست شهروندان است به همین سبب خبازان حمایتی و آزادپز باید همواره این درخواست مهم را مورد توجه قرار داده و رضایت مردم را جلب کنند.

رحمدل بامری عصر چهارشنبه در نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان چابهار اظهار داشت: جلسات و بازدیدهای مختلفی از خبازی‌ها بمنظور بررسی و پیگیری مشکلات برگزار شده و امیدواریم با تبادل نظر بین خبازان و اعضای کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان در زمینه بهبود کیفیت پخت نان و رعایت موازین بهداشتی قدم‌های مثبتی برداشته شود.

وی بیان کرد: متصدیان نانوایی‌های شهرستان و سایر اعضای کارگروه در قبال جایگاه اداری و مسوولیت صنفی بایستی پاسخگوی درخواست و مطالبه بحق مردم باشند.

وی گفت: صاحبان خبازی ها تلاش مستمر برای بهبود کیفیت پخت نان بعمل آورند و مجموعه مسوولان اداری مرتبط نیز تمام تلاش خود را برای پیگیری و رفع موانع و مشکلات خبازی ها بکار گیرند.

فرماندار چابهار ادامه داد: استمرار گشت‌های نظارتی با حضور ادارات عضو کارگروه صورت پذیرد و اداره فنی و حرفه‌ای با همکاری اتحادیه خبازان، برنامه ریزی لازم بمنظور برگزاری دوره های آموزشی (تئوری و عملی) بعمل آورده و نتیجه به کار گروه اعلام شود.

در این نشست خرید بموقع آرد خبازی‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

 شماری از خبازان نیز در این جلسه مشکلات مرتبط با تاخیر در حمل آرد، بالابودن هزینه تولید نان و سایر مشکلات را مطرح که در هر مورد بحث و تبال نظر به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =