۲ قصه از اردبیل به جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت

اردبیل - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: ۲ اثر برگزیده این کانون به بخش قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافت.

زعفر احدزاده روز چهارشنبه به ایرنا گفت: هیات داوران بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بررسی آثار ارسالی قصه‌گویان سراسر کشور، ۲ قصه‌ی ۹۰ ثانیه‌ای "زلزله تا زلزله" و "من و بابام و آجیل" استان اردبیل را شایسته‌ حضور در فرآیند رای‌دهی‌ مردمی شناخت.  

وی افزود: بر همین اساس، محسن وظیفه مربی کتاب‌خانه سیار روستایی با قصه "زلزله تا زلزله" و آوا عزیزپور عضو ۷ ساله با قصه "من و بابام و آجیل" از کانون پارس‌آباد در میان ۱۴۷ قصه‌گوی این مرحله قرار دارند.

احد زاده بیان‌کرد: در "قصه‌۹۰ ثانیه" که از دوره بیست‌ و یکم به جشنواره قصه‌گویی افزوده‌شده، علاقه‌مندان به قصه‌گویی سرگذشت و نکته‌های عبرت‌آموز زندگی خود یا دیگر افرادی را که شنیده‌اند و برای‌شان جذابیت دارد در قالب یک فیلم ۹۰ ثانیه‌ای روایت می‌کنند.

وی افزود: مرحله پایانی بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا۳۰ آذر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =