بیانیه گام دوم بستر برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر است

بوشهر-ایرنا- مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: جشنواره رسانه‎ای ابوذر این استان بر پایه بیانیه گام دوم انقلاب، اقتصاد مقاومتی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

عبدالله نجفی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، محرومیت‌زدایی، بصیرت و دشمن‌شناسی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و موضوع های آزاد اجتماعی از محورهای اصلی جشنواره رسانه‌ای ابوذر است.

وی ادامه داد: موضوع‌های استانی این جشنواره در خصوص مصرف بهینه برق و سازگاری با کم‌آبی است که در این راستا از همکاری شرکت‌های توزیع نیروی برق، شرکت آب و فاضلاب شهری و شرکت آب منطقه‌ای بوشهر قدردانی می‌شود.

نجفی گفت: رسانه‌های انقلابی در عرصه اطلاع‌رسانی و مقابله با هدف‌های دشمن در ایجاد امید در جامعه باید نقش مهم خود را اثرگذارتر کنند که جشنواره رسانه‎ای ابوذر ابزاری برای تحقق این مهم است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر ادامه داد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر با ایجاد فضای رقابتی می‌تواند روح نشاط را به جامعه خبری و به تناسب کشور تزریق کند.

وی اضافه کرد: پذیرش آثار تولیدی در قالب خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله، عکس و موشن گرافیک مربوط به ۱۵ دی سال قبل تا ۱۵ دی‌ماه امسال خواهد بود.

نجفی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ دی‌ماه به ایمیل جشنواره به آدرس Www.abouzar.festival@gmail.com  ارسال کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =