ارتقای جایگاه ایران در جهان اولویت فدراسیون والیبال است

قم – ایرنا – دبیر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی گفت: رشته ورزشی والیبال به‌اندازه کافی نیروی انسانی فعال و علاقه‌مند دارد به همین دلیل کیفی سازی و ارتقای جایگاه والیبال کشور در جهان اولویت مهم این فدراسیون است.

علی فتاحی عصر چهارشنبه در مجمع سالیانه هیات والیبال قم در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم، با تاکید بر اینکه والیبال در ایران از مرحله جذب تماشاگر عبور کرده است ادامه داد: والیبال کشور در سال جاری فراز و نشیب‌های مختلفی را پشت سر گذاشته است.

دبیر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی، با تاکید بر اینکه هیات های استانی بازوان توانمند فدراسیون هستند گفت: فدراسیون والیبال به دنبال ایجاد زیرساخت‌های مناسب در استان‌ها و همچنین ایجاد کار تشکیلاتی و ثبات مدیریتی در والیبال کشور است.

وی بابیان اینکه استمرار دستاوردهای والیبال در گرو کار تشیکلاتی و توسعه زیرساخت‌های والیبال در کشور است، افزود: فدراسیون والیبال با مجموعه‌هایی مانند آموزش‌وپرورش، فدراسیون ورزش کارگری، نیروهای مسلح و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تعامل بسیار خوبی ایجاد کرده است.

وی در ادامه بابیان اینکه مدیریت هیات والیبال قم به‌صورت سرپرستی چالش‌هایی برای والیبال این استان در سال گذشته ایجاد کرده بود، ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در والیبال استان، توقع از والیبال قم در سطح فدراسیون بالاست.

فتاحی ادامه داد: وجود تعداد زیاد باشگاه‌ها، مربیان و ورزشکاران قم در رشته والیبال موجب شده تا این استان امکان تبدیل به یکی از قطب‌های اصلی والیبال کشور را در سال‌های آینده داشته باشد.

وی اضافه کرد: والیبال قم در حال تبدیل به یکی از پایگاه‌های اصلی در کشور است و باید حرکت مسئولان ورزشی قم نیز به‌گونه‌ای باشد که این استان یکی از میزبان‌های اصلی رقابت‌ها و رویدادهای ملی در رشته والیبال باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha