۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۳
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 83590705
۰ نفر

برچسب‌ها

زمینه برای بروز توانمندی  بانوان فراهم شود

کرج - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری البرز گفت: با توجه به اینکه زنان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند باید زمینه برای بروز توانمندی آنان فراهم شود.

نور محمد فردی روز چهار شنبه در آیین رونمایی از جشنواره البرز بانو افزود:  البته امروز  میزان مشارکت بانوان در عرصه های مختلف افزایش یافته است بنابراین باید با فرهنگ سازی به بانوان کمک کنیم تا خلاقیت ها و خودباوری خود را بروز دهند.   

وی گفت: از آنجایی که ۳۰ درصد پست‌های مدیریتی به زنان توانمند اختصاص می‌یابد در این زمینه جایگاه اجتماعی زنان در استان  برجسته و زمینه برای شکوفایی توانمندی‌های آن‌ها و معرفی توانمندی های انان از طریق جشنواره های موبایلی و دستگاه ها فراهم شود. 

فردی  با بیان ایجاد بسترهای مناسب؛ گامی اساسی در تقویت و توانمندی های زنان است، افزود: باید با فرهنگ سازی به بانوان جامعه کمک کرد تا توانمندی های خود را به عرصه ظهور برسانند. 

   وی نسبت به عدم حضور برخی از مدیران در این جلسه انتقاد کرد و گفت: تمام مدیرانی که به جلسات دعوت می شوند باید شخصا حضور داشته باشند و یا قبل از جلسه، علت عدم حضور خود را اعلام کنند. 

۴۸.۵درصد  از جمعیت سه میلیون نفری البرز را بانوان  تشکیل می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =