سرمربی تیم شهرداری بندرعباس: بسکتبالی منطقی بازی می‌کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس با اشاره به وضعیت تیمش گفت: بازیکنانم نسبت به ابتدای فصل شرایط بسیار بهتری پیدا کرده‌اند و می‌دانند که باید چطور بازی کنند.

رضا هنگام‌پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس که تیمش توانسته عملکرد خوبی در نخستین تجربه لیگ برتر داشته باشد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره دیدار با توفارقان از هفته دوازدهم لیگ اظهار داشت: تمام بازی‌ها برای ما دشوار است. هیچ مسابقه آسانی نداریم و نباید از حریفان غافل شویم. در این هفته نیز مسابقه بسیار سنگینی برابر توفارقان خواهیم داشت و امیدوارم که برنده میدان شویم.

وی با اشاره به تیم توفارقان گفت: این تیم یک مربی جوان و به روز دارد. سیامک ویسی به خوبی می‌داند چطور تیمش را راهنمایی کند. بازیکنان خارجی خوبی نیز در ترکیب این تیم حضور دارند. به طور قطع در این هفته نیز تمام توانشان را می‌گذارند تا خارج از خانه موفق باشند. باید خیلی مراقب باشیم تا غافلگیر نشویم و در این دیدار خانگی پیروز میدان شویم.

هنگام‌پور درباره شرایط تیم خودش نیز گفت: نسبت به ابتدای فصل خیلی بهتر شده‌ایم اما باید بیشتر کار کنیم تا تمام نقاط ضعف ما از بین برود. ترکیب تیم ما از چند بازیکن جوان بومی، چند بازیکن با تجربه و ۲ بازیکن خارجی تشکلیل شده است که همه نفرات به خوبی کار می‌کنند. خارجی‌ها وظایف‌شان را انجام می‌دهند و بازیکنان با تجربه ما نیز مثل علی جمشیدی و کاوان قطبی نیز به خوبی تیم را رهبری می‌کنند.

وی افزود: یونس لاله‌زاده نیز به تازگی وارد تیم شده و به عنوان یک یار خارجی واقعا در عملکرد ما تاثیر گذاشته است. نسبت به ابتدای فصل خیلی بهتر شده‌ایم و بازیکنان متوجه شده‌اند که باید چطور بازی کنند. به هر حال لیگ برتر سطح بالایی دارد. ما از بسکتبال احساسی فاصله گرفته‌ایم و عملکردمان در مسابقه کاملا منطقی است. هماهنگی و انسجام ما در دفاع و حمله خیلی بهتر شده‌ است.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس درباره وضعیت یونس لاله‌زاده ملی‌پوش سابق بسکتبال که بعد از چند سال دوباره وارد میدان شده نیز گفت: او بازیکنی است که از نظر روانی قدرت بسیار زیادی دارد. بدنش را هم حفظ کرده و با توجه به همان شرایط روانی آماده می‌تواند خیلی سریع خودش را برساند. به طور قطع با آن بازیکن ایده‌آل فاصله دارد اما خیلی زود خودش را پیدا می‌کند. در این مدت هم به ما کمک کرده‌ است.

هنگام‌پور در پاسخ به این سوال که آیا مسوولان استان به تیم کمک می‌کنند یا شهرداری بندرعباس هم مثل دیگر تیم‌های شهرستانی است؟ تصریح کرد: خدا را شکر که مسوولان از ما حمایت می‌کنند. به هر حال مشکلات در شهرستان وجود دارد و کمی به صبوری ما هم نیاز دارد. شهردار بندرعباس یک مدیر کاملا ورزشی است و در این مدت به خوبی از ما حمایت کرده‌ است.

وی در پایان گفت: عملکرد خوب بازیکنان و نتایجی هم که کسب کردیم باعث شد تا به تیم اعتماد شود. اکنون هوادارن بیشتری به سالن می‌آیند و از  تیم حمایت می‌کنند. تلاشمان این است که همین مسیر را ادامه بدهیم و بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =