خلیل‌زاده: گروه پرسپولیس برای حریفان گروه مرگ است

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در لیگ قهرمانان گروه مرگ، گروه ما است، چون پرسپولیس در آن حضور دارد.

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار روز گذشته پرسپولیس برابر گل‌گهر، گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و مسائل مختلف صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

سه امتیاز مهمی را برابر گل‌گهر به دست آوردید. این بازی چطور بود؟
قبل از هر چیز باید از هوادارانی تشکر کنم که با وجود سرمای هوا و مشکلات اقتصادی که داشتند، به ورزشگاه آمدند تا از تیم خودشان حمایت کنند. ما هم تمام تلاش خودمان را به کار گرفتیم تا آنها خوشحال ورزشگاه را ترک کنند. روز سختی برابر گل‌گهر داشتیم. البته در مجموع هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم. گل‌گهر آمده بود تا با یک امتیاز از بازی خارج شود. از طرفی متوقف کردن قهرمان چند ساله برای آنها انگیزه زیادی ایجاد کرده بود. خدا را شکر که توانستیم این بازی را به سود خودمان پایان دهیم. رفته رفته در حال بالا رفتن در جدول هستیم و به زودی به نقطه‌ای می‌رسیم که حق ما است.

به پایان نیم فصل زمانی باقی نمانده و رقابت بسیار سنگین است؟
 دنبال قهرمانی نیم فصل نیستیم، قهرمانی آخر فصل را می‌خواهیم. جام را به ما بدهند، کافی است، از لیگ برتر چیز دیگری نمی‌خواهیم. البته همین حالا هم در میانگین امتیاز، هیچ تیمی بالاتر از ما نیست فقط یک تیم با ما برابر است. تمام تلاش خودمان را هم انجام می‌دهیم که با حمایت هواداران چه در تهران و چه بیرون از تهران، در هفته‌های آینده موفق ظاهر شویم و به جایگاه واقعی خودمان که صدر جدول است، برسیم.

گلی که مقابل الاهلی به ثمر رساندی با رأی مردم به عنوان زیباترین گل لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ انتخاب شد. چه حسی دارد؟
این که هواداران و علاقمندان به فوتبال از این گل لذت برده‌اند، باعث خوشحالی است. از هوادارانی که رأی دادند، تشکر می‌کنم. آنهایی هم که رأی ندادند امیدوارم صحیح و سالم باشند. من فقط می‌توانم بگویم مثل هواداران پرسپولیس را هیچ جای دنیا نداریم.  تا وقتی هستم، هر چه را که در توان دارم انجام می‌دهم تا خوشحالی آنها را ببینم.

البته حالا انتظار برای گلزنی شجاع خلیل‌زاده بیشتر شده است
در هر بازی تلاش می‌کنم گل بزنم اما همیشه حواسم هست که کار اصلی خودم را انجام بدهم. اولویت این است که پرسپولیس برنده باشد و گلی دریافت نکند. این ۲ موضوع خیلی مهمتر از گل زدن من است ولی فرصت فراهم شود، دریغ نمی‌کنم.

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان هم انجام شد، وضعیت گروه را چطور می‌بینید؟
به طور حتم گروه ما گروه مرگ است، چون پرسپولیس در آن حضور دارد. حریفان ما هم چنین نگاهی دارند. کار سنگینی را در پیش داریم. در حال حاضر اگر میانگین امتیاز را در نظر بگیریم فقط به خاطر تفاضل گل در صدر نیستیم. ۲ تیم دیگر صدرنشین‌های لیگ‌های خودشان هستند. نماینده عربستان هم که یک امتیاز با صدر فاصله دارد. گروه ما سطح خیلی بالایی دارد ولی مصمم هستیم با حمایت هواداران صعود کنیم.

بسیاری از کارشناسان در این مدت از عملکرد شما تمجید کردند اما درهای تیم ملی هنوز به روی تو بسته است. به شخصه دلیل آن را در چه چیزی می‌بینید؟
در حال حاضر باید منتظر بمانیم سرمربی تیم ملی زودتر انتخاب شود. در زمان کارلوس کی‌روش خوب کار کردم و دعوت نشدم. در زمان مارک  ویلموتس بهتر کار کردم، باز هم دعوت نشدم. به نظر می‌رسید این مربی بازی‌های لیگ را هم دنبال نمی‌کرد، نمی‌دانم در آینده چه می‌شود. برای سرمربی هر که باشد و برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با صعود به جام جهانی، مردم شاد شوند، چه با من و چه بدون من. به شخصه تا سر حد جانم برای پرسپولیس بازی می‌کنم. وظیفه خودم را برای تیمی که دوستش دارم انجام می‌دهم، امیدوارم عملکردم باعث شود به تیم ملی هم دعوت بشوم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =