هیچ باشگاه ورزشی در ایران لاکچری نیست

بوشهر- ایرنا -معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت:هیچ باشگاهی درکشور لاکچری نیست و آنهایی که باشگاه داری می‌کنند به ورزش عشق می‌ورزند.

جمشید تقی زاده روز چهارشنبه درنشست با هیات‌های ورزشی شهرستان دشتستان استان بوشهر  افزود: در صورتی که اختصاص سهم ۴۰ درصدی از مالیات بر ارزش افزوده سیگار و مواد دخانی به امور ورزش تصویب شود کمک خوبی به این بخش بویژه در حوزه ورزش‌های قهرمانی و هیات‌های ورزشی خواهد شد.

وی درباره واگذاری باشگاه‌های استقلال و پیروزی بیان کرد: هر قدر تیم‌ها دولتیتر باشند درتصمیم‌گیری‌ها با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستیم در این ارتباط سعی شده در مدت چهارماه با فراهم کردن مقدمات لازم کار واگذاری این باشگاه‌ها را به بخش خصوصی تا پایان سال جاری انجام دهیم تا زمینه رشد بیشتر این دو تیم ایجاد شود.

تقی زاده بیان کرد: اکنون هیچ تیم حرفه‌ای در کشور برای ثبت کردن، سراغ نداریم اما لیگ در ایران به سمت حرفه‌ای شدن پیش می‌رود.

وی استفاده از ظرفیت‌های نفت و گاز دراستان بوشهر درحوزه ورزش را ضروری  دانست.

تقی زاده اظهارداشت: پروژه‌های ورزشی خوبی در دست اقدام است طوریکه امسال در هفته تربیت بدنی ۲۳۰ پروژه با ۳۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

وی بر پیگیری و کمک به هیات‌های ورزشی دشتستان، سالن ورزشی سه هزار نفری و تجهیز خانه جوان این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار دشتستان گفت: در دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش کارهای شایسته و خوبی انجام شده‌است.

فتح اله نورزوی  افزود: شهرستان دشتستان از لحاظ منابع انسانی در حوزه ورزش از توانمندی‌های خوبی برخوردار است که نیاز به حمایت جدی دارد.

وی بر احداث یک سالن ورزشی سه هزار متر مربعی در دشتستان با توجه به وسعت و جمعیت بالای شهرستان و ایجاد سالن‌های سقف کوتاه و تقویت نشاط اجتماعی در حوزه ورزش و تخصیص اعتبار ملی به ورزش‌های همگانی این شهرستان تاکید کرد.

محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: توزیع اعتبار باید بر اساس شاخص‌ها باشد و باتوجه به اینکه این شهرستان پتانسیل‌های خوبی در حوزه ورزش دارد توجه بیشتر به قهرمانان رشته‌های ورزشی این شهرستان ضروری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =