۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83590507
۰ نفر

برچسب‌ها

شورای راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب در البرز فعال شد

کرج - ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری، شورای راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب در نواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز تشکیل شد.

فرشته فهمیده روز چهارشنبه درنشست با اعضای این شورا افزود: برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در بین دانش آموزان و فرهنگیان کمیته های شش گانه با عنوان کمیته علم و پژوهش ، معنویت و اخلاق ، اقتصاد و مالی ، عدالت و مبارزه با فساد، سبک زندگی، استقلال، آزادی و عزت ملی و خارجی در این استان فعال شدند.
 بیانیه گام دوم انقلاب محور برنامه های مدارس این استان  قرار گرفته است تا دانش آموزان با رسالت خطیر خود دراین حوزه آشنایی پیدا کنند. مربیان در مدارس که ارتباط مستمر با دانش آموزان دارند رسالت خطیری درخصوص تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب بر عهده دارند.
فهمیده اضافه کرد: ۷۰ درصد برنامه های سند تحول بنیادین نیز به مسائل تربیتی بر می گردد به گونه ای که از ۶ ساحت این سند مهم ، ۵ ساحت آن در حوزه تربیتی و فقط یک ساحت آن علمی است.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز عنوان کرد: ۱۲۰ برنامه سند تحول بنیادین زیر مجموعه برنامه معاونت پرورشی است که ۲۰ سیاست راهبردی آن در بخش این معاونت است که اهمیت بالایی دارد.
وی با بیان اینکه برنامه های شاخص حوزه پرورشی و فرهنگی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین در مدارس البرز نیاز به همدلی و خرد جمعی دارد، افزود: دانش آموزان استان امسال سال تحصیلی خود را با اقامه نماز شکر شروع کردند.
فهمیده ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب مطالبه رهبر معظم انقلاب در حوزه تعلیم و تربیت است که باید برای تحقق آن از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
وی تاکید کرد: بیانیه گام دوم انقلاب محور برنامه های تربیتی مدارس البرز شده است.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =