۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۱
کد خبرنگار: 3047
کد خبر: 83590492
۰ نفر

برچسب‌ها

امکان شکایت اینترنتی از واحدهای صنفی زنجان فراهم شد

زنجان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با ایجاد لینک ارتباطی در سامانه آسان‌پرداخت (آپ)، امکان ارسال شکایت‌های مردمی از واحدهای صنفی و مشاهده نتیجه رسیدگی به صورت اینترنتی از طریق این سامانه فراهم شد.

ناصر فغفوری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: هم‌اکنون لینکی با عنوان «قیمت کالا و خدمات» در نرم‌افزار آپ، ایجاد شده و شهروندان می‌توانند ضمن مشاهده قیمت مصوب کالا و خدمات را در ۲ سطح حداقل و حداکثر در آن مشاهده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم در صورت خرید و یا مشاهده قیمت‌ها بیش از حداکثر قیمت و یا نرخ مصوب می‌توانند از طریق گزینه ثبت شکایت، به ارسال شکایت اینترنتی به بازرسان این سازمان اقدام کنند.

فغفوری افزود: در بخش ثبت شکایت‌ها اطلاعاتی در خصوص محل، نوع کالا، قیمت فروش کالا و خدمات و در صورت صلاحدید، ثبت مشخصات فردی شاکی درج می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پس از ثبت شکایت، کد رهگیری به صورت پیامک به شماره فرد شاکی ارسال می‌شود.

وی اظهار داشت: با ثبت شکایت، مورد گزارش شده به بازرسان سازمان جهت مراجعه به محل و بررسی مورد، ارجاع می‌شود که در صورت مشاهده تخلف، پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

فغفوری خاطرنشان کرد: شهروندان در نهایت می‌توانند از طریق کد رهگیری ارسال شده نسبت به پیگیری و اخذ گزارش‌ها و نتیجه رسیدگی، اقدام کنند.

پیش از این نیز رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفته بود: هم‌اکنون روزانه ۲۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی استان صورت می‌گیرد که نسبت به یک ماه گذشته ۲.۵ برابر افزایش یافته است.

استان زنجان ۴۰ هزار واحد صنفی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =