۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 83590452
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری نمایشگاه و نشست به هم‌رسانی صنف و صنعت درخوزستان

اهواز-ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: نشست و نمایشگاه به هم رسانی صنف و صنعت استان با حضور تعدادی از اصناف و واحدهای تولیدی خوزستان امروز چهارشنبه در محل شهرک صنعتی شماره چهار اهواز برگزار شد.

اخلاق محمدیان چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این نشست با هدف بهبود فضای کسب و کار در استان و ارتباط هر چه بیشتر اصناف با واحدهای تولیدی در خوزستان برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه در این نشست واحدهای تولیدی و صاحبان فروشگاههای بزرگ اهواز واستان حضور داشتند ادامه داد: ۳۰ واحد تولیدی استان در این نشست و نمایشگاه حضور داشتند که۳۳۰ محصول خود را به نمایش گذاشتند وصاحبان ۱۰ فروشگاه بزرگ  استان نیز در این مراسم برای بررسی محصولات ارائه شده شرکت کردند.

محمدیان افزود: برگزاری این نشست و نمایشگاه بین اصناف و تولیدی کنندگان منجر به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین واحدهای تولیدی و فروشگاه های بزرگ عرضه کننده کالای استان شد.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بیان کرد: بر اساس بررسی کلینیک کسب و کار شرکت شهرکهای صنعتی استان محصولات تولیدی استان تنها یک تا پنج درصد در فروشگاههای خوزستان توزیع میشوند به همین دلیل تصمیم گرفتیم که واسطه ها را حذف و ارتباط بین تولید کنندگان و فروشگاه های مواد غذایی را بیشتر کنیم.

بر اساس گزارش ایرنا این نمایشگاه در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی واقع در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز برگزار شد.

برگزار کننده این نشست و نمایشگاه شرکت شهرکهای صنعتی استان و به مدت یک روز برگزار شد.

در حاشیه این نمایشگاه و نشست بین فروشگاههای بزرگ و واحد تولیدی استان چندین قرار داد همکاری منعقد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =